Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az nagyon gáz, ha fiúként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon gáz, ha fiúként megnézek másik fiúkat is, hogy ők mennyire néznek ki jól? :D

Figyelt kérdés

2013. jan. 20. 19:17
1 2
 11/12 zekk5 válasza:

Nézegesd a lányokat sz.tem

Nem kell a fiukat nézni felmérni a terepet nincs rá szükség ha csajozol akkor te nézel ki a legjobban és pont. . . Én személyszerint csak akkor néztem meg egy fiut ha épp balhé készülődött.

2013. jan. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 K-roy23 válasza:

Szerintem egyáltalán nem gáz :)

Csak így tudhatod meg hogy igazából hol is állsz ha látod az átlagot, tisztában kell lenni az adottságaiddal és a hátrányaiddal, szerintem ez jó dolog mert lehet tanulni öltözködést is meg hát ha jobb vagy nála emelt fővel mehetsz tovább az utcán :D

2013. jan. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!