Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha egy lány ilyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy lány ilyet mondana nektek mi lenne a reakció (lent)?

Figyelt kérdés

szóval viszonylag jó barátok vagytok... a lánynak még nem volt senkije .. és ezt mondaná nektek.. :

"tudod nekem nagyon hiányzik az hogy szeressen valaki vagy egy kicsit törődjön velem.. és.. ha lenne ilyen ,annak bármit megadnék amit csak kérne tőlem."



2013. jan. 19. 10:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Tedd meg, állj elő ezzel a szöveggel neki.

Az ember csak azt bánja meg igazán amit nem tesz meg.

2013. jan. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hát ha korban hozzád illik akkor szerintem tedd meg! Egyáltalán nem szolgáltatod ki magad. Lehet hogy ő nem is gondol rá hogy te kedveled, azt is gondolhatja hogy csak barátként kezeled. Viszont ha lesz egy kapcsolata, és pont neked kezdi el magyarázni hogy mennyire boldog, akkor az nagyon rossz érzés lesz, és lehet hogy egész életedben bánni fogod hogy nem mutattad ki hogy tetszik neked.
2013. jan. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Hát nem ismerőst kéne rábeszélni.De szerintem úgyis jön ez majd magától,ne aggódj.Főleg ha nem vagy főcsúnyaság.
2013. jan. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én átölelném
2013. jan. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Velem történt hasonló. Én nem használtam ki a másik félt. Ha tudod hogy nem használna ki akkor nem rossz szöveg. Én átöleltem. És utána a közeli parkban beszélgettünk egymás fontosságáról. Stb.
2013. jan. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

^

| 15/F

2013. jan. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!