Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt más is észrevette? Ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt más is észrevette? Ennyi az irigy ember?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre hogyha ide a gyakorira felrak magáról képet egy izmos pasi/jó alakú lány akkor azt mindenki elkezdi kritizálni.A férfi gyúrjon még mellre,hasra stb,a lány formásodjon,fogyjon..


De ha egy kövérkés csaj,vékony,gyengusz/kövér pasi rak képet az pont jó,nem kell több izom,így vagy nőies stb..

Itt miért a rossz testalkatot isteníti mindenki? Élőben nem,de itt miért? Irigységből?(néha elég durvákat kapnak)


2013. jan. 11. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Arra még te sem gondoltál, hogy akik írnak talán tényleg így gondolják??? Ne magadból indulj ki... :D
2013. jan. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azért kedves kérdező, mert ide álltalába olyan emberek járnak fel többségében akik tudják, hogy nem lehet mindenki se David Hasselhoff se Aleska Diamond. És néha a természetes külső, ami igényes, de nem agyongyurt, vagy agyon fogyozott az kelendőbb, mint a sok mü testrész.
2013. jan. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Irigység lehet ez vagy valami más?
2013. jan. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Észrevettem.

Nevetséges, amikor a kövéreket ajnározzák. Én meg szoktam mondani az őszintét nekik is, de akkor én vagyok az irigy szemét (:DDD).

A "gyúrjál még", meg a lesoványozós dolog (fiúknál) is ideegesítő. Simán lehet férfias egy vékonyabb srác is, sőt, nekem jobban tetszik a vékonyabb alkat, mint a macis/kigyúrt.


Ha pedig szép alakú nő tesz ki képet, nő létemre nem röstellem megdicsérni, elismerni, hogy jó az alakja.

2013. jan. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Mókusgyilkos ***** válasza:

lenne 1 tippem:

A: azért mert ők is randák és reménykednek benne h 1 kis ajnározásért meg pár hét szófosásért [privát.] cserébe jön vmi "juttatás" :P [jah nyilván esélyes.. XD]

B: attól h vki szép még koránt sem tökéletes szóóóóval..

2013. jan. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 ASOT ***** válasza:
Tény h sok az irigy ember.
2013. jan. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a képeken csak a külső látszik, de a belső nem. Én soha nem szerettem azokat a férfitársaimat, akik csak a testükkel képesek villogni. Kár, hogy az intelligenciát nem lehet lefényképezni (nekik lehet jobb). Annyi kigyúrt állatot ismerek, akik viszont olyan buták, mint a tök. Egoista parasztok rakják ide ki magukat, akiket a környezetükben lesz@r mindenki és itt várják a dicséretet.
2013. jan. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én elfogadom hogy mindenkinek más tetszik,ez természetes.

De a logikát nem értem.Ha egy vékony manusz jó,akkor egy izmosnak miért kell tovább edzenie? Ha már izmos legyen Ronnie Coleman vagy mi?:D

2013. jan. 11. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!