Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most én szerelmes vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én szerelmes vagyok, vagy mi a bajom? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Az van, h van egy lány barátom, akibe még én sem tudom h beleszerettem e vagy nem, mert egyik pillanatban megveszek nélküle, a másikban meg le van ..... Na de azt hiszem itt jön a lényeg. Nagyon sokszor álmodok vele, meg gondolok rá, meg azon töprengek, hogy mi lenne ha...... és van egy barátja, és engem ez zavar, azt hiszem, hogy féltékeny vagyok, de nem vagyok tisztában teljesen az érzéseimmel, mert még nem voltam úgy igazán szerelmes. Kb szerintem ennyi.
2013. jan. 11. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerelems vagy és még nagyon fiatal ehhez az érzéshez. Termsézetes, hogy féltékeny vagy, mivel azt a lányt csokolják akit szivesen csokolnál te is... Szerintem picit komolyodj meg, és utána probálkozz barátnöt szerezni. :)
2013. jan. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szerintem meg mondd ezt el neki, és lehet, hogy akkor

a te fejed is kitisztul :) lehet, hogy ő is rád vár :D

2013. jan. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. jan. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
21:26- Itt a bibi... Elmondtam, de ezt őt nem érdekli. Azt mondta h lehet h előbb v utóbb lesz belőle valami, de miattam nem dobja a pasiját, meg ő azt mondja h én csak bemesélem magamnak, mert nekem csak az a bajom, hogy nekem még egy b.nőm sem volt (nem tartom gáznak ezért magam), és neki meg volt több barátja.
2013. jan. 11. 21:32
 5/7 A kérdező kommentje:
spártaitacskó- 15
2013. jan. 11. 21:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem paraszt egy cseppet a hölgyemény?
2013. jan. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Várd meg amig szakítanak aztán,te irj rá vagy hívd fel!;) Majd elsirja neked minden bánatát te meg jajj de sajnálom hogy tehette ezt stb. :DDD
2013. jan. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!