Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek, ha?

Figyelt kérdés

Annyira nem vagyok merész, hogy csak úgy odamenjek egy pasihoz, akit nem is ismerek. Bulizni ritkán szoktam, mondjuk havonta egyszer. Jobban szeretem a beülős helyeket, ahol lehet dumálni, röhögni. :)))

Úgy vettem észre, hogy a pasik nem nagyon kezdeményeznek, vagy ha igen, akkor is egyéjszakást keresnek.


2013. jan. 8. 16:26
 1/6 A kérdező kommentje:
19/L
2013. jan. 8. 16:28
 2/6 ASOT ***** válasza:

szóval ha egy pasi kezdeményez, az már csak szexelni akar mi? :)


Akkor minek kezdeményezzen, mármint nálad ha ezaz első gondolatod ilyenkor?

2013. jan. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Dogmatix91 ***** válasza:
A probléma az, hogy a beülős helyekre nem egyedül jár az ember. Én sem szívesen mennék oda egy lányhoz aki épp a barátnőjével sztorizgat és röhögcsél, maximum akkor, hogyha tényleg nagyon tetszene. Valószínűleg egyszerűen csak felírnám a számomat egy lapra vagy szalvétára és azt raknám le az asztalára amikor távozom (nyilván ránéznék meg mosolyognék mint a tejbetök :D ). Ilyenre még nem volt példa, ez csak egy elmélet :D . Szórakozóhelyen előbb odamegyek egy társasághoz ismerkedni, oda úgy is szórakozni jár az ember (pedig nem nagyon iszom alkoholt). Ismerkedni amúgy mindenhol lehet, de azért ne te udvarolj :D
2013. jan. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem ez az első gondolatom, de ha elkezd tapizni, akkor mi másra gondoljak? :) (pedig egyáltalán nem vagyok ribancos)

A szalvétás nem rossz. :))

2013. jan. 8. 17:09
 5/6 ASOT ***** válasza:
Hát akkor már igen...
2013. jan. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
GyK-n.
2013. jan. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!