Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eddig észre se vett, de mióta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig észre se vett, de mióta úgy elmerültünk egymás szemében, azóta "néz". :D Jelent ez valamit? Gáz lenne rá köszönni?

Figyelt kérdés

Van egy srác a falumban, akit már régebb óta ritkán szoktam látni, de eddig nem érdekelt különösebben, és én sem őt. Pár napja viszont kinn voltam az utcán, és Ő jött arrafelé, aztán másodperceken keresztül néztünk "úgy" egymás szemébe, majd egymásra mosolyogtunk. Ezután pár nappal megint láttuk egymást, és nagyon nézett (pedig ezelőtt nem is vett észre). Aztán azóta mégegyszer találkoztunk, és akkor is nagyon nézett - még vissza is nézett rám.:D Talán tetszek neki?:D Tudom, hülye kérdés, de mégis érdekelne, hogy Ti mikor néztek "úgy" egy lányt? Ha csúnya, ha tetszik, ha furi, ha bolond, stb.?:)

Gáz lenne ráköszönni legközelebbi találkozásunknál?

És hogy tudnék szóba elegyedni vele csak úgy az utcán?:D

16/L


2009. aug. 27. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez fura velem is ez történt... Hol is laksz?

19/F

2009. aug. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 General ***** válasza:

Több önbizalom! Naná, hogy tetszel neki! Csúnya lányok után nemn fordulnak a fiúk!

23/f

2009. aug. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, tetszel neki! Jajj, én is úgy szeretem az ilyen helyzetet! Még egy kicsit mosolyogj, aztán, köszönj rá nyugodtan.
2009. aug. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi!:)

Első válaszoló, nem Te vagy az, mert Ő 17 éves, de amúgy Győr közelében lakok.

Akkor legközelebb, mikor olyan a helyzet, akkor köszönök neki.:)

2009. aug. 27. 22:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Jaj, ne te köszönj, a fiúnak kell, nehogy elrontsd ezzel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. aug. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért ne köszönhetne neki? Az még nem letámadás. Egy darabig köszöngetnek, azután pár szót is váltanak és megy minden magától...
2009. aug. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azokat a nőket,akik közönbösek,akik érdektelenek számomra totál levegő szinten nézem csupán.Azok akik megfognak a kinézetükkel,akik érdekelnek,azokat viszont nem birom megállni hogy ne nézegessem,egyszerüen ingerenciám van hogy gyönyörködjek bennük.Bár probálom ügyesen rejteni,hogy ne tünjön nekik olyan eltulzott dolognak,azt senki sem szereti alapból ha meredtan folyton nézik,olyan terror hangulata van.De ha a másik félnek is tetszik az illető,akkor nincs is jobb annál mint egymásban gyönyörködni. De az ilyen dolgok,meg hogy "de visszanézett rám,meg olyan minhta ő is figyelne2 és erre meg van aki azt mondja,csak azért néz néha vissza,mert észrevette hogy nézed valamiért ,és furcsálja. Na ez teljesen összezavar. Csak egymás nézéséből azért annyira nem lehet levenni,hogy ki mit is akar szerintem. Nehéz,nem egyértelmű dolgok ezek,a kontaktud teremtés nálam egy rögös út eleve.
2010. szept. 25. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!