Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kérdezik meg folyton az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérdezik meg folyton az ismerőseim ( lányok  meg olyan srácok akiknek van barátnőjük) hogy van e már pasim, meg mi újság ilyen téren?

Figyelt kérdés
2013. jan. 5. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet tudnak neked valakit,vagy csak érdeklődnek a dolgaid felöl,ahogy azt ismerősöknek szokása.
2013. jan. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1. vagyok megint, és van már pasid?
2013. jan. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

:D

Mert szánalmas, hogy egyedül vagy és örülnének, ha lenne végre valakid.

2013. jan. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem is kérdeznek és olyan rossz azt válaszolni hogy nem nincs pasim de egy idő után már ciki..... és főleg mindig keresni akarnak nekem! csak kíváncsiak mi van veled és ez még azt is jelentheti hogy ha lenne akkor könnyen befogadnák őt!
2013. jan. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!