Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 év körüli pasik! Ez tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 év körüli pasik! Ez tényleg így van?

Figyelt kérdés

Itt olvastam egy korkülönbséges kérdésben. Az egyik válaszoló írta, hogy azért nem szerencsés, ha a lány mondjuk 20, a pasi meg 30 éves, mert a pasi már nagy valószínűséggel gyereket akar, a lány meg nem. Erre egy másik válaszoló ezt írta:

"A mai srácok huszonévesen még bőven buliznak, sőt, még harmincon túl is."


Ez mennyire igaz? Magatokból és környezetetekből kiindulva. Köszi!


2013. jan. 2. 19:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én sose voltam bulizós, utáltam az ilyesmit. De én biztosan kivétel vagyok. Ahogyan elnéztem a volt gimis osztálytársaimat és a volt egyetemi évfolyamtársaimat, rengetegen megházasodtak, gyerekük is született, ők nyilván már nem annyira buliznak. Akik "csak" kapcsolatban élnek, ők még talán-talán, de lehet, hogy többre értékelik a beülős-sörözős estéket, mint a kimondott bulizást (pl. diszkó).

28/F

2013. jan. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A férjem 30 éves. Újabban gyereket akar.


Örülök, hogy segíthettem.


27/N

2013. jan. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
emberfüggő, de egy érett gondolkodású férfi valószínű, hogy gondolkodik ilyeneken 30 környékén, talán egy picit előbb is, ha nagy a szerelem
2013. jan. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

30-on felül amelyik pasinak nincs párja, tuti nőcsábász

a többi mostanság 31-34 év között válnak és azok is nőcsábászok

szerintem ez a legrosszabb kor, amit egy nő kifoghat pasiban


persze a béna pasik nem kerültek említésre részemről.

2013. jan. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én 22 vagyok a párom 34 és mi már megebszéltük erről és arra jutottunk 5év múlva kezdünk bele a baba projectbe:)
2013. jan. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem vagyok gyerekpárti, de nem zárom ki hogy majd akarok, de szerintem ahhoz még kell legalább 5-6 év.


29F

2013. jan. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi! És a "bulizással" hogy vagytok? Szeretitek az élet ilyenfajta élvezését, vagy nyugisabbak vagytok?
2013. jan. 2. 19:51
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát manapság már jobban preferálom az otthoni összejöveteleket vagy egy jobb helyre (bar, söröző) beülést a barátokkal, de discoba már nem nagyon járunk, de azért néhány havonta előfordul, leginkább barátnőm miatt, ő 21 éves neki még jobban van erre igénye. 6. válaszoló vagyok.
2013. jan. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Nem is diszkókra gondoltam konkrétan, hanem haverokkal való "lerészegedésre", italozásra, esetleg másra is.

2013. jan. 2. 21:24
 10/12 anonim ***** válasza:

ki így ki úgy.

Én 29 vagyok még sem szeretnék gyereket.

2013. jan. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!