Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abortusz Ausztriában?

Figyelt kérdés

Védekezés mellett lettem terhes sajnos el kell vetetnem mert a körülmények nem engedik meg hogy megtarsam..azt hallottam hogy ausztriában ez nem olyan körülményes mint nálunk..és az orvosok sem olyan lenézőek..Valaki tudja hogy hogyan müködik ez kint? Esetleg árban ott mennyi? Ugy hallottam hogy reggel megyek este haza is engednek..Ez igy van?

KÉRLE NE IRJATOK LENÉZŐ ÉS BÁNTÓ VÁLKASZOKAT,ÍGY IS NAGYON SZARUL ÉRZRM MAGAM!!!


2012. dec. 27. 14:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
itt van egy cikk,bár nem értek belőle semmit, de 350-800 eurót ír, ami nagyon sok!
2012. dec. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
2012. dec. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
26%

[link]


300-800 euró. 90-240 ezer forint.

Itthon 30 ezer.


Ha vkinek erre van pénze, az ne merje azt mondani, hogy "nincs lehetősége megtartani"...

2012. dec. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
elözö ha van egy alkalommal 240ezre attól függetlenül hogyan nevelne fel a gyereket?egy valamire valókocsi a gyereknek 90ezer ft..azt sem tudod mit magyarázol..
2012. dec. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
19%

"egy valamire valókocsi a gyereknek 90ezer ft"


Hogymi? Nem Ferrariba kell ültetni a gyereket. Vaterára fel, 15 ropiért olyat kapsz ami éppcsak meg nem szólal. 30 éve ha a kocsinak volt négy kereke meg egy teteje akkor már fullextra volt, most meg 90 ezres babakocsiról beszélünk meg nyomorról... édesjóistenem.

2012. dec. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%

"azt sem tudod mit magyarázol.."


Oké, hogy egy gyerek nem 200 ezer forint, de azért ha annyira nagyon nincs pénz, akkor nehogy már egy abortuszra csak úgy legyen 200 ezer...

2012. dec. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
85%
szerintem a kérdező normálisan közölte, hogy nem akar ilyen kommenteket, nem hiszem el, hogy ezt nem lehet fel fogni agyilag. ez az ő élete, a tiétekkel pedig azt csináltok, amit akartok. mindenkinek lehet véleménye, de nem értem, miért kell minden áron kinyilvánítani. ahogy mondtam, mindenki a saját életével/dolgával törődjön, és kész.
2012. dec. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. dec. 28. 08:37
 19/21 anonim válasza:
71%
Woman & Health vagy mi a nevében voltam Bécsben, este 9 ig vannak nyitva, zárás előtt negyedórával hívtam fel őket és már másnapra adtak időpontot. valami 460 Euro volt, kb. negyed óra alatt meg volt az egész. Kedvesek és rendesek, a recepciós lány még magyarul is tudott egy kicsit.
2012. dec. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
83%

szia, az abortusz a bécsi klinikán 580 euro.honlap cím : www.gynmed.at

A klinikán azt az infót találtam, hogy a beavatkozást a beágyazódást (követő!)3 hónapig elvégzik - ez vastagon megvan 14 hét.

Ezenkívül anonimitás mellett történik az abortusz,nem vagy köteles még igazolni sem magad és nincs védőnői beszélgetés, nem köteleznek semmilyen tortúrára.

a honlapon van magyar nyelvű verzió is.

Sok szerencsét!

2013. jan. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!