Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejthetném el? Hisz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejthetném el? Hisz totál az ellentétem!

Figyelt kérdés

sziasztok.. szóval lenne egy kis problémám.. én 16 éves lány vagyok..nem cigizek, nem bulizok, nem piálok(jó szeretem a sört, meg néha iszik egy kicsit de én sose rúgtam be), szorgalmas vagyok olyan jó tanuló, nekem az a szórakozás ha a bnőimmel pl moziba, kajálni megyünk ilyesmik. Van egy fiú a sulinkból aki egy évvel idősebb mint én, nem tűnik rossznak egész szimpi arcra nagyon helyes, és nagyon megtetszett a legjobb haverjával még beszélgettem is rágebn fbkon, és jó fejnek tűnt az is, de élőben nem beszélek vele szal tul képen nincs közös ismerős se >< egyik bnőm az oszttársa de nincs vele haveri viszonyban de mondja h szerinte jófej meg kedves de idióta kicsit, meg folyton a piákról beszél(bulizik, piázik, az élete kb a pálinkából és a sörből áll), cigizik, vmi pletykát is hallottam h drogozik de a bnőm mondta h tuti nem.. na és nem néz ki rosszfiúnak nem is ilyen csajozósnak sztem nem is kell neki csaj tudjátok ez a haverokkal vagyok piázok típus, és én nekem belsőre nagyon taszítóak ezek a tulajdonságok..

és kiírtak vmi szilveszteri bulit is és az ő címüket és tőlem nem messze lakik és a fejembe vettem már ilyen hülyeségeket h vmikor sétálok és megnézem a házukat meg rá gondolok és én el akarom ezt felejteni:(

mit tegyek?

16L


2012. dec. 26. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:
semmit. a lányokat mindig a rossz fiúk vonzák ez evolúció. izgalmas, állatias. sztem menj el, szólítsd le dumálj vele bármi amire késztesét érzel. ha nem lesz szimpi ezek után ugy is túl fogsz tudni lépni ha meg ezek után is szimpi akkor egyszerűen csak magadat csapod be hogy nem erre vágysz
2012. dec. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ez egy zárt körű buli nem mehet akárki xd csak fbkon kirakták h náluk lesz v vmi ilyesmi, csak nem zártra tették a csoportot bárki láthatja de csak az ő ismerőseik mehetnek..:D engem meg nem is ismer, de őszintén el sem mennék.. de csak külsőre vonzz ezek a tulajdonságok nagyon taszítóak számomra, deköszi hogy írtál:)
2012. dec. 26. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!