Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen, , perverz" gondolatait...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen, , perverz" gondolataitok vannak?

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 16:53
1 2 3
 21/30 thedani ***** válasza:
13%

A barátnőm egy lóval csinálja, amíg az én golyóimat egy kutya nyalogatja és egy svéd ápolónő massztizik nekem, sőt az még inkább izgató ha ezt le is videózná valaki. :)

21

2009. nov. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Hülyék! De jót röhögtem egyik másikon!
2009. nov. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim válasza:
46%
b*sszus!!!anyádat "scooby snack".Az a kutya bízik a gazdijában,szereti,és ő képes a büdös f*szát a szájába rakni!!!Milyen csalódott szemei vannak.Ezen sírtam.tessék lepontozni,amúgy is off volt
2009. nov. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim válasza:
59%
Szado-mazo.Vagy kötözzön ki egy pasi az ágyhoz.A többit gondoljátok után...
2009. nov. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
83%
berángatni a női wc-be a fiút és leteperni leszopni
2009. nov. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
59%
A light-os szado-mazo jöhet nekem is! Kedvenc fantáziám, hogy egy liftben vagyok, beszáll egy öltönyös jóképű, szexis pasas és benyúl a bugyimba, sugdos a fülembe, stb... :)
2010. jan. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Elég sok mindenről fantáziálok (akár amiről nem lenne szabad)... még több mindenről nézek esetleg videót kíváncsiságból és izgat fel pillanatnyilag.

De gyakorlatban szerintem a legtöbb sok lenne...

Néha így is furán érzem magam, miután 1-1 "furcsaságra" begerjedtem...

2010. jan. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Hmm... ezt nem igazán lehet perverznek mondani, de az, hogy az Övé lehessek, és kényeztethessem. *-*
2010. márc. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
84%

Néha kikötözném a pasimat az ágyhoz. Feje felett a 2 kezét, terpeszben a lábát. Totál meztelen. Rámászok, és mindenhol kényeztetem, kivéve ott, ahol a leginkább kívánja. ;)

Aztán amikor már nagyon szenved orálisan kielégítem. Majd csere. :D

2010. jún. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

szeretkezni egy gyengédetegy lánnyaaaaaaaaaaaal=) vagy kikötni a barátom:D majd megkérem:D

16/L

2010. nov. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!