Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jutottatok már ki barátzónából?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jutottatok már ki barátzónából?

Figyelt kérdés

Drasztikus lépés kellett? vagy egy jó pillanat? vagy nálatok lépett már ki belőle valaki? és hogyan történt?

19/L


2012. dec. 14. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. 2 év után tele lett a hócipőm azzal, hogy nem vesz észre, mint nőt, ezért bevallottam neki mindent, gondoltam veszteni valóm nincs. Hát nem jött be a dolog tehettem én akármit is..
2012. dec. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

háát nem tudom, hogy ez ennek tudható e. Néha kavartunk, meg húzta a fejem, de sose lépett előrébb. Nem kellettem neki mint barátnő. Ezt csináltuk 1,5 évig, vagyis ezt csinálta velem 1,5 évig. Aztán egyszer csak azt mondta egy buli alkalmával, hogy próbáljuk meg. El se hittem, komolyan. Megpróbáltuk, nem jött össze. :) Már túlzottan is ismertük egymást ahhoz és valahogy nem találtuk meg az arany középutat, de a mai napig nem tudom mi vette rá őt erre a lépésre. Sokáig gondolkoztam rajta, de sose jöttem rá. Tényleg őszintén meglepett vele.


Tudom ezzel soka nem segítek neked, hogy mit kéne tenned, de velem ez volt. Nem tudom az okát, csak megtörtént.

2012. dec. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, azóta már barátok se vagyunk.
2012. dec. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, az egész egy hátmasszázzsal kezdődött. Összejöttünk, de múlt héten összetörte a szívem. Most azon ügyködök, hogy túl lépjek rajta, aztán megpróbálom rendbe hozni a barátságunkat.
2012. dec. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

ahha, most éppen a "dugnálak" zónájában vagyok ő pedig az én "majd ha fagy" zónámba került.

hát ez van. de ez már 6 éve tart, még 6 év és talán értelmesen is tudunk beszélgetni...

2012. dec. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Több mint 4 évig tartott a mi esetünkben is a "barátság". A minap derült ki, hogy ő nem is gondolta, hogy én többet is szeretnék tőle. Se ő se én nem voltunk egyértelműek. Ő a félreérthető jelzései miatt, és pedig a határozott fellépés hiánya miatt.

Tisztában voltam vele, hogy ha elutasítást kapok bármikor azalatt a 4 év alatt, akkor a kapcsolatunk sosem lesz már olyan mint volt; nekem viszont sokat jelentett az is, hogy olykor együtt töltjük az időt. Most megtettem a lépést, és megkaptam az elutasítást. Előbb-utóbb be kellett következnie... valószínűleg nem sokat fogunk már beszélni életünk hátralevő részében.


21/F

2012. dec. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
Chuck Norris egyszer kijutott egy lány barátzónájából.
2012. dec. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze, elküldtem a francba olyan 5 éve, azóta egy fokkal elviselhetőbb az életem. Az egész meg már 9 éve tart, azóta képtelen vagyok felgyógyulni ebből a szerencsétlenségből, mert másnak már nem tudom nevezni.
2015. márc. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!