Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Merjek lépni? Vagy hagyjam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjek lépni? Vagy hagyjam a dolgot? Barátnője van. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Szóval..lassan 18 éves lány vagyok,nagyon tetszik egy évfolyamtársam,már csak-csak szerelmes vagyok belé,régen kavartunk,de közbejött egy lány,akivel régen majdnem összejöttek (külföldről visszajött),és most vele van. De tudom,hogy tetszem neki,szemezünk sokszor,és egyszerűen érzem,hogy más,amikor rám néz,mintha valaki másra nézne csakúgy,hosszú pillanatokig tudjuk egymást nézni,és tudom,hogy jól kijönnénk..De mégis mit tegyek? Mondjam meg neki,hogy tetszik? Vagy hagyjam? Nem birom nélküle:S
2009. aug. 20. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha téged akarna, már lépett volna. A barátnőjével van, ezt fogadd el. Majd ha szabad a terep, próbálkozhatsz. Gusztustalan dolog belekavarni egy kapcsolatba!
2009. aug. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sem szép dolog más kapcsolatába bezavarni. Inkább várj míg esetlegesen szétmennek. Meg ha ő akar akkor úgyis fog lépni.
2009. aug. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen tudom,és nem is szeretnék bekavarni,tudom milyen sz*r lenne a csajnak,de nagyon rossz,amikor végre kezdeném elfelejteni,és látom újra,és nééz hosszú ideig és beleőrülök!:D Na mindegy..:S
2009. aug. 20. 18:27
 4/8 anonim ***** válasza:

ugyan így érzek már 1 éve vagy több ,várom hogy szakítsanak de hiába.én megmondtam neki hogy szeretem és ha nincs ez a lány talán össze jöttünk volna...szerintem nem lehet a végtelenségig várni,el kéne felejteni de én nem tudom!!!

http://www.youtube.com/watch?v=Fw9QMSl9Xic

2009. aug. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

előző vagyok ha így érzel nézd meg

http://www.youtube.com/watch?v=aviEq6xK1Z4

2009. aug. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2009. aug. 20. 21:20
 7/8 anonim válasza:
Én anno megmondtam az évfolyamtársamnak, hogy tetszik pár hét múlva szakított a csajával (akivel 1,5 évig volt együtt) és járni kezdtünk. Majd 2 hónap után szakított, azzal az indokkal, hogy ő még az exét szereti, azóta együtt vannak :(
2009. aug. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem lányok nézzetek szét, biztos van még kínálat. Egyetlen ellenszer, hogy más fiúkat is beengedtek az életetekbe. Akinek van nője, azt jobb hagyni.
2009. aug. 22. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!