Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdhetek a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdhetek a barátommal óvszerrel?

Figyelt kérdés
valamilyen hüvelyi fertőzésem van. nem bírom szex nélkül, és azt sem szeretném hogy a barátom más lányok társaságát keresse. óvszerrel lefeküdhetek vele? így nem kaphatja el ugye?

2012. dec. 9. 12:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az óvszer 99%-ban vég a fertőzések ellen akkor, ha megfelelően használjátok! Tehát az ujjról sem szabad a gumi külsejére felvinni a baktériumokat!
2012. dec. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
És te azt kitől, vagy honnan szedted össze kicsi virág?
2012. dec. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha emiatt más lányok társaságágát keresi, akkor menjen is, nem? Ostobaság lenne szexelnetek, míg meg nem gyógyulsz. Azért egy fertőzés kikezelése nem hónapokig tart, hogy ne lehetne kibírni...
2012. dec. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én anno exemmel ilyenkor nemtudtam lefeküdni mert nagyon fájt neki és megkelett várnunk amig elmulik még sem csaltam meg:D Addig kényeztetheted:D
2012. dec. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

méhszáj sebem van, és emiatt könnyebben elkapok bármit. nem tudom akármitől lehet akár uszodában is összeszedhettem. ://

akkor óvatosan óvszerrel szabad?

2012. dec. 9. 12:13
 6/11 anonim ***** válasza:
Óvatosan óvszerrel szabad! Nem fogsz elkapni semmit, de tartsd be a szabályokat és lehetőleg ne fogja meg a péniszét a partnered, ha ő rakja fel a gumit! Oldjátok meg, hogy egyikőtök keze tiszta legyen.
2012. dec. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
félreértettél. nekem van fertőzésem, és azt szeretném hogy ő ne kapja el. nála nem okozna tüneteket és fel se tűnne a dolog, de azért mégse kéne átadnom neki ilyesmit. + ha kikezeltetem magam tőle újra visszafertőződhetnék.
2012. dec. 9. 12:20
 8/11 anonim ***** válasza:

Huh, az azért nem gyerekjáték. Én a helyedben maradnék az orális szexnél (mármint én elégíteném ki úgy a páromat), magam részéről meg megelégednék egy kis simogatással, semmi ujjazás/szex stb., de én nagyon óvatos vagyok. Nemcsak hogy veszélyes, de nagyon nagy fájdalommal is járhat, kell az neked/nektek?

Kívánom, hogy gyógyulj meg minél előbb, de addig csak ésszel!

2012. dec. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

egészséges akarok lenni most azonnal.. :(

ráadásul késik a menzim is. csináltattam vérvételből terhességi tesztet és nem vagyok az. de már 8. napja késik.

2012. dec. 9. 12:58
 10/11 A kérdező kommentje:
és mit fog gondolni rólam ha elmondom...???
2012. dec. 9. 13:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!