Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kamasz fiúk (14-18). Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamasz fiúk (14-18). Ti mit néztek meg először a lányokban? Mitől tetszik nektek egy lány?

Figyelt kérdés

Gondolok arra, hogyha találkoztok egy csajjal (nem csak úgy az utcán látjátok hanem "bemutatják" nektek). Az alakját, az arcát, a stílusát (mármint öltözködésben)? Vagy valami mást?

És tetszeni milyen lányok tetszenek? Vagy kb. mitől tetszik valaki?? (jó ez egy rossz kérdés)


Csak azért mert most ismertem meg egy fiút aki nekem nagyon tetszik. (15 vagyok ő 17) Beszéltünk egy csomót, skypeolunk de azért vajon ? Bejöhetek-e én valakinek is a 165 cm-mel és a 65 kg-mal? (am fogyózok meg edzek is de csak kb. egy hónapja lettem ilyen elszánt szóval...)


Köszi előre is!! :D



2012. dec. 7. 11:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
arc és érzés, az érzéssel arra gondolok, hogy általában az ismerkedésnél el tudom dönteni hogy a csaj mennyire jófej és hogy esetleg lenne e közös jövőnk ha edzel akkor lehet azért is vagy annyi amennyi van egy kb 60kg os lány ismerősöm aki nagyon sportos és izmos, nem undorítóan csak úgy szépen és tényleg ha úgy öltözik akkor úgy néz ki mintha kb 45kg lenne csak ugye izmos ezért sokkal több
2012. dec. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Neked is köszi! :D
2012. dec. 15. 16:50
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a biztatást és a választ!! És hát kiderült, hogy én is tetszem a fiúnak...:D
2012. dec. 25. 21:58
 14/14 anonim ***** válasza:
Arca, alakja, agya
2012. dec. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!