Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted normális, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted normális, ha egy férfi a lánytestvére hátát masszirozza? 5mivel gerincproblémái vannak, pasija meg nincsen)?

Figyelt kérdés
2012. dec. 5. 16:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
én gyógymasszőr vagyok és apámat is szoktam masszírozni.
2012. dec. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
??? Az írásoddal ellentétben ez normális, mivel ezt hívják GYÓGYTORNÁNAK.
2012. dec. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne normális ha egy testvér megmasszírozza a másikat, függetlenül attól, hogy az egyik férfi, a másik meg nő. Testvérek, nyilván semmilyen perverz gondolatuk nem támad ilyenkor. Ha meg igen, na az a nem normális.

Ha egyszer fáj, akkor jólesik a masszírozás. Ennyi, nincs mit ezen szerintem túlkomplikálni.

2012. dec. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De a novere meg le is vetkozik, es a melltartojàt is leveszi szerintem ez màr kicsit ,gusztustalan.
2012. dec. 5. 16:55
 5/13 anonim ***** válasza:

Még szerencse, hogy nem te vagy az.

Ha neked lenne egy beteg testvéred, akit szeretnél, akkor te is megtennéd ezt neki.

NAGYOKOS amúgy meg örülj neki, hogy nem a te családtagod van ilyen helyzetben, szánalmas...

2012. dec. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az illeto nem nagybeteg sot, te meg vegyel vissza magadbol, ne itt eld ki magad, hanem a vilàgban.
2012. dec. 5. 17:04
 7/13 anonim ***** válasza:

Figyelj, te szóltál be nekem, és csak megjegyeztem valamit ( elég furcsa az írásod, és ez nem a "külföldi billentyűzet" hibája .-pont) leírtam a véleményem, mivel fel tettél egy kérdést.

Ez NORMÁLIS, ha számodra "gusztustalan" ne nézd, vagy nem tudom miért érdeklődsz ez felől. Ez van, nem mindenki olyan tökéletes mint te.

2012. dec. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én is sok mindenkit megmasszírozok, és a hátmasszázsál jó hogy kikapcsolja a melltartójának a pántját, mivel zavarja a masszőrt!


Amúgy meg igen normális! amíg nem megy át erotikus masszázsba!

2012. dec. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A kérdező nem komplett. Meg is érdemli, hogy őt senki se maszírozza meg, még az úthenger se.
2012. dec. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Haha, istenem, de gáz. Nyilván leveszi a melltartóját, és hasra fekszik, még mielőtt a testvére nekilátna, mikor végeznek, akkor meg a srác kimegy vagy elfordul, amíg a lány felöltözik, tádám, nem látszik semmi. Ilyen nőt, mint te...
2012. dec. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!