Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vesznek észre a srácok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vesznek észre a srácok, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy nővérem aki 2 évvel idősebb nálam, és szép is, a srácok mindig hozzá mennek vagy ha ismerkedni próbálok akkor max csak azért állnak velem szóba, hogy bemutassam őket a nővéremnek.Mit csináljak, hogy engem is észrevegyenek?Nem vagyok egy nagydumás csaj, legalábbis még meg nem ismerek vkit addig nem. Mit csináljak hogy végre engem is észrevegyenek és ne csak tesómat?
2007. szept. 2. 21:06
1 2
 1/11 anonim válasza:
77%
Beszélgess. Ne csak akkor, ha már megismered. Mosolyogj, kecérkodj. Játszd el, hogy jobb vagy, bevállalósabb vagy. Ne legyél szívbajos. De ha a nővéredről van szó, kérdezd meg mi a titka. :)
2007. szept. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg legyél természetes. Ne mutasd azt, hogy kacér és bevállalós vagy, ha egyszer nem, mert az természetellenes és idegesítő. Legyél kedves, de ha még gátlásos vagy, akkor az azt jelenti, hogy nem vagy még érett erre. Nyugi, leszel! :)

Ne kérdezd senkitől, hogy mi a titka, mert ha nem magadat adod, csak görcsös leszel. Nagyon sok fiú van, aki nem a nagydumás lányokra bukik, de általában ők is félénkebbek, nem fognak rögtön lehengerlő szövegekkel udvarolni.

Légy természetes és nyugodt! Ha most nem vesznek észre, majd fognak pár éven belül, nem sürget senki.

2007. szept. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igazat adok az előttem szólónak!Hisz én is így voltam ezzel csak épp nekem nincs nővérem de mindig a legjobb barátnőmet vették észre és nem engem.De aztán elkezdtem én is ismerkedni és rátaláltam egy nagyszerű emberre, akivel már több mint 8hónapja vok együtt.Jaa és természetesen ő sem a nagydumás bunkók közé tartozik és épp emiatt szeretem. Hidd el neked is elfog jönni az igazi. Szorítok neked!:)
2007. szept. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%

Rövid lesz a válasz, hiszen soraidból úgy látom, igazából már te is sejted a dolgot.


Van egy angol közmondás. Így szól: "Ha soványnak és fiatalnak akarsz látszani, vedd magad kövér öregemberekkel körül!"

2007. szept. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Muvelodj,es torodj a kulsoddel is. Biztos megtalalod a parodat. - Ne "majmolj " senkit mert esetleg nevetsegesse valhatsz - legy termeszetes.
2007. szept. 14. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
63%
flörtölj velük:Dnem szabad bezsarinek lenni
2007. okt. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én frankón nem vettem észre amikor egy lány akart tőlem valamit. Egy másik lány szólt, hogy valaki távolról bámul, és folyton követ. Amikor összejöttem vele, szegény alig akarta elhinni. Aztán képes volt pár hét együttlét után dobni. :(


Legyél közvetlen, és menj oda ahhoz akitől akarsz valamit, és beszélgess vele. Nem fogja azt hinni, hogy akarsz tőle valamit. Ha nyilvánvaló, még akkor sem esik le gyakran az embereknek.

2007. okt. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%

elég későn találtam mega kérdést de érdekes lenne itt egy idézet az előtem szólóktol:

Szerintem meg legyél természetes. Ne mutasd azt, hogy kacér és bevállalós vagy, ha egyszer nem, mert az természetellenes és idegesítő. Legyél kedves, de ha még gátlásos vagy, akkor az azt jelenti, hogy nem vagy még érett erre. Nyugi, leszel! :)

Ne kérdezd senkitől, hogy mi a titka, mert ha nem magadat adod, csak görcsös leszel. Nagyon sok fiú van, aki nem a nagydumás lányokra bukik, de általában ők is félénkebbek, nem fognak rögtön lehengerlő szövegekkel udvarolni.

Légy természetes és nyugodt! Ha most nem vesznek észre, majd fognak pár éven belül, nem sürget senki.


apszolut de igaza van :D specko én áhnyingert tok kapni a hüe plázacicáktol emga repper csajoktol :D plázamacska: 40 % szex 30 % rózsaszin fan 19 % kruva s 1% szív :D


tiszteleta kivételnek :D


reppercsaj:

45% jaj de vagány vagyok

5% love :D

még 35% LL fan :D

20% pasizási vágy :D

5% mutogatom magam :D


disco cica:


50% ego :D

0.5% ok az egora

45.5% beképzelt jó tulajdonság :D

a maradék pedig a test :D


normális csaj:


25% love :D (lehet tölem 50% is :D anyi baj legyen:D

10% kisebbségi komplexus :D (hehe nálad már kb 40% :D) pedig sztem nincsm é :D

30% agy :D

30% kedvesség :D

5% bnő fanatizmus :D


gondolom ebböl le szürtél egesmást


a lényeg add öünmagad s ha lehet ne legéyl repper se disco macska se pláza cica és ha má itt tartunk emos se!!! (bár az emos csajok tényelg cépek :D)


by

2007. dec. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látom, nagyon lepontozták az angol közmondást, így megmagyarázom, amit érthetőnek gondoltam, de ezek szerint mégsem az.

Ha a "bombázó" nővér mellett szegény kérdzőnknek nem terem babér, nem vele kellene együtt mennie a bulikba, hanem nálánál szerényebb külsejű lányokkal. Olyanokkal, akik között ő tűnhet a legszemrevalóbbnak...

2008. szept. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem épp arra lenne szükséged, hogy egy kicsit kitörj a mindennapi monoton életedből... új dolgokat próbálj ki... pl: jégkori, mozi, vagy szimpla vásárlás, és közben új embereket láthatsz esetleg meg is ismerhetsz. De legjobban barátaidon keresztül tudod kiépíteni a kapcsolataidat... de szerintem azért vagy görcsös mert mindig előre gondolkodsz, h mi lesz a következménye, és ezért inkább nem csinálsz semmit...

próbálj spontán lenni, sokat mosolyogni nevetni... legyen kisugárzásod... nem a külső a lényeg, de egyszer meglephetnéd ismerőseid, osztálytársaid, hogy kihivóbb öltözékbe jelensz meg(ezzel most nem arra célzok hogy plázacicásan) és figyelni a körülötted lévők reakcióját, találd meg a saját stílusod ez nagyon fontos...

2010. jan. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!