Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi az első, a legelső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi az első, a legelső gondolatotok, ha meglátjátok ezt a képet?

Figyelt kérdés

Őszintén.

[link]


2012. dec. 3. 20:05
1 2 3 4
 31/38 anonim válasza:
43%
azt, hogy ronda, csöcse semmi, szóval tuti kis tini ribanc, a segge lába túl nagy és mi az a folt?
2013. jan. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

csajként mondom, hogy csinos vagy....jó alakod van és ha tini is vagy később figyelsz magadra meg is tartod még jobb alakod lesz...

lányok ne irigykedjetek, hanem sportoljatok, hogy így nézzetek ki ...:)

a fiúk az ilyen lányokat szeretik :)

2013. jan. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:

hála az égnek nem én vagyok!!!!!!

a fiúk az ilyeneket szeretik?...........megdugni esetleg, utána meg otthagynia picsba :D

2013. jan. 26. 19:29
 34/38 anonim ***** válasza:
Az az első gondolatom hogy jól megdugnám :D
2013. jan. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
56%

nem tudom, miért írod, hogy hála az égnek még ha nem is te vagy, teljesen korrekt a kis csaj és egyben van !!!! és lányként mondom...

hogy a fiuk mit szeretnek/szeretnének esetleg csinálni vele az meg megint egy másik dolog...

mivel arcát nem látjuk és akár a kapanyél is kilóghat belőle, de a lába az k*rva jól néz ki én örülnék, neki ha ilyen lenne nekem...

2013. jan. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Azt hogy kint pic$ája..
2013. jan. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon szexi, főleg a segge és a combjai tetszenek
2013. jan. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
hú bazzeg
2014. nov. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!