Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így egy pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így egy pasi?

Figyelt kérdés

1-2 hónapja megismertem neten egy helyes külföldi pasit, aki itt él nem messze tőlünk. Sokat beszélgettünk mindenféléről, felajánlotta, hogy megmutatja a várost, ahol él, hogy segít a nyelvtanulásban. Kedves volt, megértő, kezdeményező, bár semmi komolyat nem akartam tőle, mivel foglalt voltam. Kb 3-4 hétnyi beszélgetés beszélgetés során került sor arra, hogy elmondjam neki, hogy van barátom, habár a beszélgetéseink előtte is inkább csak barátias beszélgetések voltak, ezért gondoltam, ez nem lesz gond. Korábban írta, a képeim alapján milyen szép vagyok, és hogy kedvel engem, hogy nagyon jól el tud velem beszélgetni mindenféléről, de hát én ebben sem véltem felfedezni semmi rosszat, ilyet lányok is mondhatnak nekem (még azt is, hogy szép vagyok, hallom a barátnőimtől). Aztán, miután megtudta, hogy nem vagyok szabad préda (bár hozzátettem, hogy elég rossz a kapcsolatom a párommal és nem tudom, még mi fog történni - ez így is volt), egyszer még válaszolt az üzenetemre, akkor is írta, hogy biztos benne, hogy élőben is épp olyan szép vagyok, mint a képeken és hogy jó ötletnek tartja, hogy megmutassak neki néhány dolgot az országból (előtte ezt én ajánlottam fel), de reméli, addigra nem lesz már barátom (itt esett csak le a dolog igazán). Aztán a következő üzenetemre már nem válaszolt, ennek lassan 2 hete. Felvett a facebook-on, azt írta, ott beszélgethetünk majd (miután tudta, hogy foglalt vagyok), de sosem ír és nem is válaszolt azóta. Miért lép le valaki csak így, ha megtudja, hogy a nő már foglalt? Sosem gondoltam volna, hogy egy kedves pasit ennyire csak az érdek vezérelné, hogy nem tud csak úgy, barátilag elcsevegni olyannal, akinek van valakije (bár írtam neki, hogy mivel nagy gondjaink vannak, ki tudja, mi lesz később...). Ennyire csak a kapcsolat és a szex vezérli a férfiakat, csak az, hogy megkapnak-e egy nőt vagy sem? Kezdem azt hinni, hogy tényleg nem létezik barátság férfi és nő között.

De mégis, egy üzenetre miért nem lehet válaszolni? Egyáltalán akkor miért válaszolt akkor, amikor megtudta, hogy már van valakim?


2012. nov. 30. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Mert még azt hitte, hogy kapható vagy,és amíg pl tudni, hogy egyedülálló vagy,addig esetleg csak beadod a derekad egy idő után a sok bóknak.


Szvsz elég nagy marha,aki a neten mindenféle külsőre vonatkozó dolgokat írogat egy idegennek,meg képzeletbe már városokat akar mutogatni....

2012. nov. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
:)Ezen 1-2 éve még én is rágódtam, de aztán leesett, hogy a férfiak általában csak olyan nő/lány felé mutatnak komolyabb érdeklődést, akit fel akarnak szedni. A kezdeti barátkozás célja ugyanez.:) A lánybarátok azok csak valaki által kerülnek a képbe általában, egy társaságba tartoztok, ilyesmi, vagy gyerekkori barát esetleg.
2012. nov. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Férfi és nő között nincs is barátság....fiú és lány közöttt esetleg.

Ok nélkül nem fognak ekkora érdeklődést mutatni :)

2012. nov. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? 8?
2012. nov. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elhúztad előtte mézesmadzagot... érthető a távolságtartása.


ui: fiú és lány között van barátság, férfi és nő között nincs.

2012. nov. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Korábban írta, a képeim alapján milyen szép vagyok, és hogy kedvel engem, hogy nagyon jól el tud velem beszélgetni mindenféléről"


Igazabol ha korabban nem is ugy tunt, ezekbol a kijelentesekbol mar boven ki lehetett volna kovetkeztetni, hogy komolyabban erdeklodik irantad a szimpla haverkodasnal, ez teljesen egyertelmu.


Azt mondjuk nem jelentenem ki, hogy csak az erdek vezerelte volna, lehet, hogy tenyleg komolyan erdekelted es remenykedett benne, hogy talan elindul koztetek valami, amibol majd komoly kapcsolat is lehet... miutan ugy erezte, nincs eselye, lelepett.

Az persze tenyleg nem a legtisztessegesebb huzas, hogy nem valaszol, vagy legalabb megirna, hogy "bocs, de igy en nem akarok tovabb beszelgetni, nekem igy nem megy", ebben igazad van, ez tenyleg duhito es a srac szamlajara irhato hiba.

2012. nov. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Meg miért írta akkor is, miután megtudta, hogy párom van, hogy majd facebook-on beszélgethetünk tovább?! Ez is furcsa... szinte még ígérgetett is.
2012. nov. 30. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!