Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá a barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a barátomat hogy változtasson a külsején?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok a barátom 19....szeretem de nagyon zavar az öltözködési sítalusa és emiatt úgy érzem az utcán h mindenki minket bámul a béna ruhái miatt...nagyon helyes srác de elrontja az öszképet a divatjamult cuccaival...hogyan tudnám rábeszélni hogy változtasson magán úgy hogy közben ne bántsam meg?esteleg vehetek neki pl olyan felsőt ami nekem tetszene rajta? az nem bunkóság? előre is köszi
2009. aug. 18. 11:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

figyi, sztem nyugodtan megmondhatod neki, h a szandál zoknival nemnézki túl jól. sztem ezen még nemfog megsértődni.

ezenkívül, amikor éppen jó pillanatotok van, ellehet kezdeni beszélni az öltözködésről, és rávezethetnéd vhogy, h hordjon szebb ruhákat. pl mond neki, h öltözködhetne előnyösebben is, h kihangsúlyozza h mennyire jó pasi :D vagy pl: az a felső sokkal jobban állna, mert mittomén, imádod ha egy pasin v-kivágású póló van, vagy ilyesmik. a lényeg h ne azt mond neki, h gagyin öltözködik, hanem azt hangsúlyozd, h előnyösebben is öltözködhetne, hiszen olyan jó pasi.

2009. aug. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
nah ez egy tökéletes válasz volt...köszönöm a segítséget...azt hiszem mégis csak ezt a részét fogadom meg nem azt hogy hagyom a fenébe...persze nem leszek rámenős mert mint ahogy írtam is nem akarom megbántani...ha nem veszi a lapot akkor tényleg békén hagyom mert nem akarom vérig sérteni...
2009. aug. 18. 12:25
 13/19 anonim ***** válasza:
jó, de ez meg pont az a válasz, amit te vártál, és erre magadtól is rájöhettél volna, ehhez nem kellett volna kérdés...............
2009. aug. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
jó szeretem ha megerősítenek egy olyan kérdésben aminek a válaszában nem vagyok biztos!
2009. aug. 18. 12:40
 15/19 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt a pasim...:D naah jóó nem szandál zoknival de nem tetszettek a ruhái.Eleinte nagyon zavart aztán nem érdekelt ki mit gondol.Mire ez eljött elhívtam magammal vásárolni és néha mondtam hogy "húúú de jóó lenne ez rajtad nem próbálod fel?" felvette.tetszett neki is és megvette.:D nem mondom hogy most már csak olyan ruhákban jár ami divatosabb vagy nekem tetszik de javult az ízlése!;)
2009. aug. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Mondhatni azt, hogy itt "fikáznak" egyesek, holott neked van igazad!!!

Ebben a korosztályban igenis sokat számít az ember öltözködése, mindíg lesz oylan, aki kiröhögi a másikat e miatt(főleg lányok, de fiúk is), de oylan is lezs, aki nem... bár a "röhögősek" vannak többségben, ennek fényében igyekszik az ember jól öltözködni.

Amúgy az a nagypapás szanda már tényleg furcsa egy kicsit ilyen fiatal srácon.(már bocsi)


Szerintem meg nem felszínes a csaj, csak tényleg ad mások véleményére(én is ilyen vagyok), szóval meg tudom érteni, és ez nem azt jelenti h. nem szereti a barátját!


Én is azt tudom javasolni, hogy valami alkalomból vegyél neki valami jókis ruhát,vagy menjetek el együtt vásárolni, aztán ha látsz valami jó cuccot, beszéld rá, hogy vegye meg:DXD

De ha nagyon jó a kapcsolat, mindent megbeszéltek, akkor finoman megemlítheted neki a dolgot.


U.I:Ami a szívemen, a számon, szóval még mielőtt belémkötne valaki, én tényleg ezeket komolyan gondolom, nem azért írtam, mert a kérdező vagy valaki más ezt szerette volna olvasni/iylen választ várt.


17/F

Menyus

2009. aug. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy egyetértesz velem...szerintem is fontos a külső és tényleg szeretném ha változtatna is ezen a szandis megoldáson...ezért is fordultam ide segírségért...mostmár biztos vagyok benne hogy szolidan és lazán rá tudom vezetni a dolgokra...igyekszem mindent megtenni de nem leszek rámenős..ha nem megy hát nem megy...akkor inkább hagyom mithogy ilyenen összevesszünk...köszi mégegyszer
2009. aug. 18. 14:02
 18/19 anonim ***** válasza:

Helló,

A belső tulajdonság a fontos. Persze, ha jól van csomagolva, az csak emeli a fényét :)


Szerintem kezdd a változtatás a cipőjénél. A nagypapás cuccok jól állnak, ha rendes cipője van, és azt (magamról tudom) könnyű lecserélni, ha megfelelő tanácsokkal látják el az embert.

És küldd el neki ezt a linket:

www.thesartorialist.com

Sok sikert!

2009. aug. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
köszi a linket:)
2009. aug. 18. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!