Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha teccik egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha teccik egy férfi melyik testrészt fognátok meg legelőször, és miért pont ott fognátok meg?

Figyelt kérdés
2009. aug. 18. 00:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Micsoda kérdés:D:D Én talán a kezét.:) De legszívesebben átölelném (csak az nem egy testrész megfogása:D).
2009. aug. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

a derekát, vagy a mellkasát, és magamhoz húznám :) hogy miért, azt nem tudom igazán, csak olyan jó lenne megragadni és magamhoz húzni...:)


20/L

2009. aug. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
én olyan vagyok aki általában ha szemben áll neki egy pasi akkor az arcát...ha háttal értelemszerűen a fenekét nézem meg:P:)...ha tetszik és a vonzalom kölcsönös-pl egy buliban-akkor a feneke lenne az első...azt még szeretik is a pasik legalább is tapasztalatom szerint:):)
2009. aug. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez pont aktuális, mert rágerjedtem egy srácra akivel néha összefutok az utcán... Na, neki a mellkasát, de úgy bizsereg a kezem mikor meglátom... :)) Azért a mellkasát, mert olyan nagy és izmos (na, azért nem kigyúrt állat, teljesen normális testalkata van). De így még senkinek sem sikerült "felizgatnia" :))

Aztán persze jöhetne minden porcikája :)

19/L

2009. aug. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
én is talán a mellkhasát...pont nekem is van most a képbe egy srác...jó izmos..:) aztán a derekát..hmmm..ha finom illata van közbe wáááááá
2009. aug. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%

én a hasát:P

has mániás vagyok:)

barátomat is mindig piszkálom a hasával..csikis ott:)és olyan jókat kuncog..

2009. aug. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
hát a páromon minden tetszik és rajta : száj ( jó vastag és imádom) majd nyak és mellkhas ilyen sorrendben végigsimítani, majd megragadni a LÉÉÉÉNYEGET :D 21/l
2009. aug. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ha valakit el akarok csábítani,az arcát fogom meg gyengéden és kecsesen. Az általában megbabonázza őket :D Az meg már más kérdés hogy mit fognák meg legszívesebben...:D
2009. aug. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%
fognék*
2009. aug. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát az elején furán adná magát, ha rögtön farkon ragadnám:)) Egyébként ösztönösen az arcát simitom meg finoman.
2009. aug. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!