Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm és én 24. -én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm és én 24. -én voltunk együtt elég sokszor (12x). A menstruációjának 27. -e körül kellet megjönnie. Fáj a hasa és sokat pisil. Ennek lehet az oka a sok együttlét?

Figyelt kérdés

#használtunk óvszert #és nem benne élveztem el #ráadásul ellenőriztem utánna mindig #h nem e lyukas(vizzel)
2012. nov. 28. 11:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen. Hólyaghurut a sok dugástól. Adrien Mole nője is így járt. Menjen el szépen az urológiára.
2012. nov. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ha egy nap 12x voltál benne a nődben akkor gratulálok. te jobb vagy mint a nyulak.

nem túlzás ez kicsit???

2012. nov. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Persze, lehet attól a gyulladás.

Amúgy elismerés! Az ötödik vagy a tizedik után még milyen indíttatást éreztetek egyébként?

2012. nov. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lehet ez az oka.

Egész na izéltetek? :P Milyen alkalom volt?

2012. nov. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amúgy lehet hogy a hasfájás a menzesztől van. Előző vagyok...
2012. nov. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
sok sok, jol éreztük magunkat nagyon... akkor terhesség nem ngyon jöhet szóba igaz?
2012. nov. 28. 14:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha védekeztetek rendesen, akkor nem. A sok szextől fáj neki, menjen el orvoshoz, feltehetően gyulladás alakult ki benne.
2012. nov. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szegényt kitakartad aztán megfázott. :D

28-a van,bőven benne van a 27-e körüli időpontba...meg amúgy ha nem vagytok még 'összeszokva' vagy régen volt együtt vkivel akkor előfordul (nálam legalább is szokott),hogy az első pár együttlét után ilyen 'felfázós tüneteket produkálok'...de pár alkalom után már elmúlik. :) ja és gratulálok a 12-höz...;) :)

2012. nov. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2012. nov. 28. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!