Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék Chippendale?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék Chippendale?

Figyelt kérdés

Itt arra gondolok, hogy neten hol tudnák tánclépéseket, koreográfiát stb tanulni. egyenlőre hobbi szinten.


Köszönöm szépen az értelmes válaszokat.



2012. nov. 27. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
1őször is jól kell kinézned nem lehetsz kövér! a tánclépések magában nem elég ahhoz ritmusodnak is kell lenni mert a legtöbb Chippendal fiú csak simán riszál és nem tánc lépéseken töri a fejét jól kell mozognod és kész :D
2012. nov. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát jól nézek ki. Szálkás vagyok. kockahas stb stb.

de valami ötletet tudnátok adni. linkeket stb :)

2012. nov. 27. 20:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha magadtól nem megy a tánc, akkor Chippendale ugyan lehetsz, de JÓ Chipendale már nem. Ha nem ön a ritmus és a tánc belülről akkor b.szhatod.
2012. nov. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ritmusérzék megvan. jártam zeneiskolába és felkínálták a lehetőséget, hogy konzervatóriumban tanulhassak. csak én mást választottam.


igazából sose próbáltam táncolni, ezért kérem a segítségeteket. valami jó kis táncot alapnak, amire tudnák alapozni. vagyok olyan kreatív és rendelkezem olyan fantáziavilággal, meg hülye is vagyok jó értelemben, hogy utána már egyéni dolgokat találnák ki. :) csak minden kezdet nehés és kéne egy alap :) ebben kérem a segítségeteket videós link formájában.

2012. nov. 27. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!