Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti ezt elvárjátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti ezt elvárjátok? Fiúk, ti ezt megcsinálnátok?

Figyelt kérdés
Szóval olyan gondom van, hogy szőrös a lábam, és mivel erős a szőrzetem,na meg hosszú is, így nagyon látszik a lábamon, és hogy borotváljam-e vagy ne? Mert szerintem gusztustalan lenne, de a környezetemben mindenki presztál miatta. Ti mit tennétek?

2012. nov. 19. 23:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%
Te most akkor fiú vagy ? Mert akkor dehogy!!!! Az a gusztustalan ha egy fiú borotválja a lábát....
2012. nov. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
37%

gondolom a kornyezetes piszkal, nem pedig pesztral.


S jo az ugy ahogy van, atkozottul gay sztem ha egy ferfinak borotvalt a laba (kvv kerekparversenyzok stb).

2012. nov. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Gondolom, fiú vagy. Én spec. nem várom el, hogy a barátom borotválja a lábát, és bár mindenkinek a személyes döntése, hol szőrteleníti magát, nekem jobban tetszik, ha egy pasinak nem csupasz a lába.

21L

2012. nov. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
nekem alapvetően tökmindegy. mondjuk ha a mellkasa lenne az egy fiúnak, az már nem tetszene.
2012. nov. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Sok mindent megtennék, ezt nem. Egy férfi SZŐRÖS!

Vaúúúúúúúúúúúúúúúú

[link]


Na jó, ennyire nem, de nem borotválnám a lábam senki kedvéért.

2012. nov. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
49%
Nekem is bunda van a lábamon de nem szőrtleníteném:)
2012. nov. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

A felső testem csak pihés.. de nem látszik az, és csak a lábam az, amin nagyon meglátszik, és mindig azt mondják, hogy a barátnőd miatt úgy is le kell majd borotválnod, de mivel, hogy nincs... és amit már manapság látok, a PÁWÁK a menőek, így már nem tom mihez igazodni -.-

(Elnézést piszkál, nem presztál) és igen, fiú vagyok.

2012. nov. 19. 23:29
 8/16 anonim ***** válasza:
83%

kettes, ha Magyar nyelvtanból vizsgáztatod a kérdezőt, először is olvasd el pontosan mit írt, és utána Te se véts hibát.

A válaszom pedig, hogy egy fiú ha az állán kívül borotvált, az olyan csigaszerű. különben is olyan jó egy kicsit belekapaszkodni a párom mellkasán lévő bundába. Mit vinnyog olyankor, azt hallanotok kellene.

2012. nov. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Normális lányok szerintem nem várják el...

De ha mindenképp egy felszínesebb (és rossz ízlésű) csajjal akarsz összejönni, akkor hajrá, borotváld le.

2012. nov. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el!!! Vagy is elhiszem, de ez botrányos! A mai "férfiak" nem tudják eldönteni, hogy szőrösek legyenek? Még is milyen férfi vagy te? Ki az a mindenki mondja neked, hogy le kell majd borotválnod a bnőd miatt? Divatlúzerek és plázacicák, mert kb azok szokták a másik kinézetét kritizálni. Hát ha neked ez kell, akkor csináld, de konolyan... nem is azt mondom, hogy ne csináld, mert a férfi szőrösen férfi, hanem azt, hogy tudj már magad gondolkodni!
2012. nov. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!