Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi az esély h egy parkba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély h egy parkba v plázába találok egy barátságos lányt akivel eltölthetem a napot? (vidéki vagyok)

Figyelt kérdés
Már nagyon unom h itt semmit nem lehet csinálni, ezért gondoltam h felmegyek pestre, de egyik haverom sem akar elkisérni, egyedül meg ott is uncsi lenne 1 napot elütni. Kinézetre se vagyok félelmetes ha esetleg ez akadály lenne :D
2012. nov. 15. 19:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egészen pontosan 22.786% az esély rá. Szívesen.
2012. nov. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

Ajajjajaja.

Ahogy én a pestieket ismerem...

Véletlenül sem vesznek emberszámba, ha nincs 6kg zselé a hajadon, vagy nincs agyonzselézve, minden cuccodnak (zokninak is!!) converse vagy még márkásabb kell legyen, az szinte mindegy, hogy néz ki, csak márkás legyen és lehetőleg b-u-z-i-s. Sőt, évszaktól függetlenül MINDIG legyen rajtad egy fültől hasig érő rojtos nőies sál is. Azt se felejtsd el, hogy a pestiek kiakadnak, ha normálisan beszélsz magyarul és csak a legtorzabb szlenget beszélik. (vigyé' szótárt)

Azt meg SEMMIKÉPP ne áruld el, hogy vidéki vagy. Akkor azonnal elveszted minden értéked a szemükben, azt hiszi majdnem minden pesti, hogy Magyarországon csak Budapest és a Balaton létezik, az egész ország többi része meg tanya, ahol csak ocsmány *sertésekkel szexuális életet élő* emberek élnek..

Ja, és sok a zsebes is.

2012. nov. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi :) kedves vagy, de ismerem pestet, ilyen gond nincs, csak mostanában nincs senki aki feljönne velem és ezért gondoltam erre a megoldásra. Nem látszik rajtam h vidéki lennék szerintem :)
2012. nov. 15. 20:05
 4/14 anonim ***** válasza:

"azt hiszi majdnem minden pesti, hogy Magyarországon csak Budapest és a Balaton létezik, az egész ország többi része meg tanya, ahol csak ocsmány *sertésekkel szexuális életet élő* emberek élnek..." ezen beszartam xD

csinálj úgy mintha külföldi lennél, akkor biztos találsz. amúgy hány éves vagy kérdező?

2012. nov. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Ha 3 szót tudok angolul az már jó? :D

Olyan 19-20 körül vagyok :)

2012. nov. 15. 20:33
 6/14 anonim ***** válasza:
Simán jó =D Hm hát akkor kicsit túl koros társaság lennék neked, meg amúgy se vagyok valami szórakoztató.
2012. nov. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Túlkoros? :O az "xD" -k alapján nem ezt gondoltam volna :D
2012. nov. 15. 21:09
 8/14 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél csinálni Pesten? Lehet szívesen elkísérnélek
2012. nov. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%
2012. nov. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Én se tudom mert már régen voltam sajnos, te miket javasolnál? Nekem szinte bármi jó ami kimozdulós, plázázás, vagy csak séta olyan emberekkel telibb helyen, mint a váci utca vagy vmi park :)


50% egész jó :D

2012. nov. 17. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!