Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez lenne a meztelen valóság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lenne a meztelen valóság a szerelem-szex témakört illetően? Egyetértesz? =)

2009. aug. 13. 22:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Nézz szét, és szomorodj el! Nézegesd a neten a témával kapcsolatos oldalakat, és rájössz, hogy nagyon sok ilyen kérdés van, aminek egy részét lehet hogy poénból tették fel, de sajnos sokaknak ezek életbevágóan fontosak, mivel fogalmuk sincs egyáltalán semmiről, ami a saját testükkel, a másik nemmel vagy a szexualitással kapcsolatos. Úgy érzem, hogy anno, mikor én voltam tizenéves, még sokkal felvilágosultabbak voltunk az alapokból legalább, aztán legalább volt mire építkezni a továbbiakban. Pedig nem vagyok olyan öreg, 13 éve végeztem az általános iskolával, de pl. a biológia órán tanultak megmaradtak a mai napig.
2009. aug. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
szétnéztem már párszor, és jópárszor el is szomorodtam. csupán érdekel az emberek véleménye a videóról, mert szerintem a témából kihoztak mindent, ami lényeges. még ha ez is a szomorú igazság. végignézetném pár kretén kérdezővel.
2009. aug. 13. 22:14
 3/13 anonim válasza:
95%
a végét minden fiatallal végig kellene nézetni,tanulságos és igaz
2009. aug. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
1. vagyok. A videót én is megnéztem, azt hiszem tegnap a Humor kategóriába volt belinkelve. Nagyon jól összehozták a srácok, az tuti! Az előbb azt akartam leírni, hogy egyetértek, sajnos sokaknak tényleg ez a limit. A másik válaszolónak: ha az általad említett sok k.reténnek megmutatnánk, szerintem még komolyan is venné némelyik a választ! Akkor lenne csak káosz! :D
2009. aug. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
A vége tényleg nagyon jó!
2009. aug. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Igen sajnos ez van =( Én egyetértek...
2009. aug. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem is tudtam, hogy már elkészült a 17. rész:/ Köszi:D

Mindig nagyot szólnak, mint ahogy most is. Görbe tükröt tartanak a társadalom elé. Sz@r ügy, de tényleg ez van.

Naoszt vótá fenn szombaton?:p

2009. aug. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Elmondják ami van, amit ha körbenézek én is látok. Talán segít azoknak akik nem látnak. Remélem.
2009. aug. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
sajnos nem segít nekik, fáj az igazság..jönnek is lepontozni..szánalmasak...száááááánalmasak!!!
2009. aug. 13. 23:36
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Itt is van még 2 ilyen:

[link]

[link]

:)

2009. aug. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!