Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Oszinten van koztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Oszinten van koztetek olyan, aki nem nez meg egy jo csajt? Mikor jo csaj egy csaj?

Figyelt kérdés
2012. nov. 11. 10:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel heteroszexuálisak vagyunk és vonzódunk a másik nem iránt, a vadászösztön közbeszól: meg kell nézni a csinos lányokat! :)
2012. nov. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Es ha baratnotok van?
2012. nov. 11. 10:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, illetve nem, nincs olyan aki nem nézi meg a jó csajokat. Az meg hogy mitől jó csaj valaki, az eléggé szubjektív. Kinek, mi jön be.
2012. nov. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Te is megnézed a pasikat, ha van barátod, nem?!

Ha meg nincs, akkor főleg!


A fiúk is emberek.

2012. nov. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, h off leszek... Jó, de a legtöbb nő nem úgy nézi meg a férfiakat, hogy gyakorlatilag levetkőztet a szemével és kicsordul a nyála. Nincs benne ez a 'aaaaaaaah kanos vagyok, nagyon kanos vagyok, hú de kanos vagyok, nő (férfi) KELL!!!!!!!!!', mert a férfiak 96%-a bizony ezt a hatást kelti. ! És tök nagy lúzernek tűnik ettől. ! És ezzel ijeszti el a legjobb nőket. ! Nem a cicababákat, nem a szilikonkirálynőket, mert azok szeretik ha bámulják őket, de az igazi hölgyek nem szeretik, ha kirakati áruként bánnak velük. No és az illem! Vadászösztön meg férfiasság ide vagy oda, illetlenség feltűnően nézni másokat. Idegeneket főleg. Beszélgetés közben, az más. Akkor értelemszerűen gyakran bele kell nézni a másik szemébe. De egyébként illetlenség.
2012. nov. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Van egy mondás, hogy hűséget fogadtam, nem vakságot...


Na ez szerintem minden csávóra igaz.


Amúgy nagyon kevés olyan kapcsolat van, ahol valamelyik fél nem azért van benne, mert menekül valami elől. Magány, anyagi problémák, szeretethiány, rossz háttér, társ. nyomás, szexhiány, önbizalomhiány, stb.

Itt pedig alap, hogy mindenki félre fog kacsintgatni. Jó esetben csak félrenéz, rosszabb esetben félrekúr.

2012. nov. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Újabb miért nézi meg a pasi a több csajt hisztizés.
2012. nov. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
teszem fel ha van barátnöm(de nincs,) es megnezek 1 másik csajt azt se muszáj levetköztetni, lehet hogy rutinbol nézek utána ;) én ha 1ütt lennék vkivel, komolyan venném, azért lennék vele mert vele akarok... ;) 18/f
2012. nov. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!