Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek a körülmetélt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek a körülmetélt, vagy a fitymával rendelkező pasik jönnek be jobban? Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
Esetleg tapasztalat is jöhet :))

2012. nov. 6. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
És szerinted rád van írva hogy körülmetéltek???
2012. nov. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%

erre van egy jó vicc

Mi hiányzik egy zsidóval teli repülőről?

???

Egy vödör fityma.

2012. nov. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt tapasztalatom mindkét típussal (nő vagyok) és a szexben lényeges különbség nem volt, de esztétikailag a nem körülmetélt tetszik jobban.
2012. dec. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
10%

Én férfi vagyok, a nők általában megijedtek a körülmetélt péniszemtől. Zavarta őket, hogy az orált nem csinálom, mivel nem érzek semmit belőle úgyse. Hozzámnyúlni nem lehet, mert feszes és fölösleges piszkálni.... az nekem nem jó.... az is gáz, hogy ronda a vágás és foltos a makk.

Nem is várom a nőktől, hogy bármit is csináljanak velem. Barbár eljárás ronda és használhatatlan eredménye. Ennyi ez az egész :(

2013. jan. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, nekem is van probléma, nekem bőrpótlást ajánlottak orvosok, csak még nem tudom, mi lenne az ára. Nyilván sok lesz :(
2013. máj. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Baromira nem ez alapján fogok választani.
2013. jún. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
páldi te vagy az? :D
2014. júl. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!