Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ha képet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha képet kérek a másikról ha ismerkedek bárhol az interneten, akár itt is?

Figyelt kérdés
Szeretem tudni h kivel beszélgetek mégha csak barátkozunk is.
2012. nov. 4. 23:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
igen, de nekem is volt már szerencsém "küldesz egy képet magadról?", ......küldesz egy képet magadról?"...........és most, küldesz egy képet magadról??" típusú emberkével, akinek már csak azért sem:P. Ha már egy ideje levelezünk és szimpi, és közel is lakik, akkor igen(bár ilyen még nem volt:P).
2012. nov. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

én 1x szoktam megkérdezni, sose erősködöm, nemcsak a képpel, lehet akár szimpla beszélgetés is, ha nem akar nem erőltetem.

De ha egy képet nem tud küldeni akk nem erőltetem az ismerkedést se. Ha már ismer nemtudom mi akadálya van egy képnek?

2012. nov. 5. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!