Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak?! Vagyis inkább mit tegyek?

Figyelt kérdés

először is megköszönném a normális válaszokat!!

van egy srác, aki nagyon-nagyon tetszik nekem. Nem egy suliba járunk viszont közel van egymáshoz a 2. Àltalában mindennap látjuk egymást de egyikőnk sem köszön a másiknak, sőt van olyan, hogy elég messze vagyunk egymástól de mégis kiszúrjuk a másikat. Ő az egyik tanárnőm( a pszichológusom is) fia, és nem hiszem, h örülne a tanár ha kitudódna, hogy tetszik a fia pont nekem. Na szóval azt kihagytam, hogy 18 éves a srác és van most barátnője is, akivel szintén egy suliba jár. jah és, hogy facebookon bejelöltem és vissza is igazolt. Szerintetek mit teygek? vagy hogyan keltsem fel magamra a figyelmét?



2012. okt. 31. 19:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"18 éves a srác és van most barátnője is"

ÜLJ

LE

A

SEGGEDRE

NE

RIBISKEDJ

MERT

AZ

U N D O R Í T Ó ! !

2012. okt. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Sehogy! Barátnője van! Ne legyél ennyire szemét, h 3.-ként beférkőzöl a kapcsolatukba... Mert elég gáz dolog!
2012. okt. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
beszélgess vele.mást nem tudsz.Barátnője van.
2012. okt. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ill. a múltkor egymás mellett ültünk, mikor bejött az Anyjához a sulinkba, én telefonon beszéltem és akárhányszor arra fele néztem láttam, hogy folyamatosan engem és mosolyog néz pedig voltak körülöttünk (nálam szebb lányok is). Viszont mikor ránéztem akkor mégjobban mosolygott!!
2012. okt. 31. 19:46
 5/12 anonim ***** válasza:

ha van barátnője akkor hagyd őket békén!!!

pont az ilyen 'ribiket' utállom énis..:@

ha boldogok akkor te mér akarod szétszedni őket...???

gondold kicsit az ő helyükbe magad...csitri

2012. okt. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Mondd meg neki, hogy mi a helyzet. Ha nem ismered még annyira, előszőr barátkozz vele.
2012. okt. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

az elsőnek üzenem, h nem beszéltem még a sráccal sosem. ő nem tudja ki vagyok csak látásból ettől még nem leszek ribanc! a foalmakkal tisztába vagyok.

2012. okt. 31. 19:48
 8/12 anonim ***** válasza:
52%

Van egy betegség, bnőm is ebben szenved, tényleg létező, ez az, amikor azt hiszed mindenkinek TE tetszel..-.- ez az EGO kifordulása magasból..mert van szeme, jó h rád vigyorog, mert tuti már kínjába ezt tesi mert mindig nézed...

Sztem említsd meg az anyjának ezt, és írjon fel rá vmit

2012. okt. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne próbáld szépíteni a dolgot! Hagyd! Barátnője van és kész! Neked se esne jól, ha egy csaj szemet vetne a pasidra és le se sz*rja, h te ott vagy neki, akkor is keresi vele a kapcsolatot... GONDOLKODJ A MÁSIK SZEMSZÖGÉBŐL!!
2012. okt. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

the sunset én nem mondtam ilyet, h azt hiszem, h mindenkinek tetszem. nem tehetek arról, h a barátnőd tényleg ribanc és te ezzel póruljártál! a pszichológus meg nem ír fel gyógyszert az a pszihiáter és nem csak a dilisek járnak orvoshoz!

am mindenki válaszát köszönöm szépen! hanyagalom a srácot, eddig sem beszéltem vele ezután sem fogok...

2012. okt. 31. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!