Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg jöhet úgy is chat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg jöhet úgy is chat hang, ha nem vagy bejelentkezve? Vagy HAZUDOTT?

Figyelt kérdés

Párommal telefonáltunk, és közben facebook-on üzenetet küldtem neki (nem chat-en), és a telefon túlsó végén chat értesítő hangot hallottam, mikor a barátom megkapta az üzenetem. Kérdeztem tőle, hogy be van jelentkezve chat-re, azt mondta nem. Következő kérdésem az volt hozzá, hogy mindig ilyen hangot ad ki a géped, ha üzenetet kapsz, anélkül, hogy be lennél jelentkezve chat-re, azt válaszolta, hogy neki mindig jön hang, ha offline.

Tényleg jöhet úgy is chat hang, ha nem vagy bejelentkezve? Vagy HAZUDOTT?

Kérlek válaszoljatok, mert becsapva érzem magam!:(



2012. okt. 29. 11:37
 1/5 MadameViciouse ***** válasza:
Hát nekem sem jön, csak ha be vagyok jelentkezve :D
2012. okt. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, nekem áramszünetkor is átkapcsol a rendszer a tartalék generátorra, hogy tudjon csipogni, ha facebookon valaki üzenetet küld.
2012. okt. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem jön hang, csak ha be vagyok jelentkezve.
2012. okt. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És, ha más adott ki ilyen hangot?
2012. okt. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A fécbukon lehet hogy akor egy kis alsó ablakba jeleneiti meg az uzit ha nem csetkéntkulted. igy adhat hangot akoris ha cset offlineban de fécre be van jelizve
2012. okt. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!