Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hódítsak meg egy 29...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsak meg egy 29 éves férfit, aki anyám munkatársa?

Figyelt kérdés

Én 16 éves lány vagyok. Akit szeretek 29.

Anyám munkatársa, elég jóban vannak.

És én nagyon szenvedek, egy csomó rossz tulajdonságomról leszoktam miatta, megváltozam jó irányba, és mindezt a semmiért???


2007. aug. 30. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

Szia!

Hmm.. én 14 voltam mikor a mostani párom 27 volt! ő nem anyám munka társa volt hanem anyu mostani férjének az unoka tesoja! és most itt vagyok 19 a párom 31 10 hetes terhes vagyok, és pár lassan 5 éve együtt vagyunk! én írtam a srácnak egy levelet hogy szeretem nagyon éshogy adjon egy eséjt! hát adott...és most itt tartunk:) én is sok mindenről lemondtam és nem hinném hogy a semmiért teszed tetted---hanem azért mert tényleg akarsz tőle valamit, vagy pedig azért mert te is beláttad hogy tényleg rossz tulajdonság..

2007. aug. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

A kérdésedre a válasz: sehogy.

Az előttem lévő hozzászóláshoz meg annyit: ezt hívják pedofilíiának! Hogy állhat le egy felnőtt férfi, közel a 30-hoz egy 14 éves gyerekkel? Ez szánalmas, beteges.

2007. aug. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

A második válaszoló, szerintem kicsit elnézte a kérdést. hiszen azt írod, hogy ő nem érdeklődik irántad.

Ideális esetben az ő szemébem még kislány vagy.

Az emebr nagyon tud szenvedni egy ilyen plátói szerelmetől, de ne aggódj, túl fogod élni.

Az, hogy jó irányban változtál, nem baj.

Sőt. Nézz körül, és keress inkább valaki korban hozzádillőt, aki értékelni fogja ajó tulajdonságaidat.

2007. aug. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

Az a baj, hogy mivel anyád munkatársa, simán a gyerkének tekinthet, mert anyádhoz és hozzá hasonló korú emberekkel van egy lékörben. Az a baj hogy ez tényleg nagy korkülömbség 15 év. A gyereke lehetnél.. Mert még ha mondjuk csak 11 vagy 12 évről lenne szó... de 15 ÉV!!!! Lehetne az Apád is!!! Nekem is volt 14 éves koromban egy plátoi szerelmem, azt hittem menne is ő 28 én 14 éves voltam.. Aztán egyszer megláttam a bnőjét és észbe kaptam.. Ugyan már mit akarna tőllem amikor ilyen NÖKET ismétlem NŐket megkaphat. Gondolkoz el ezeken nézd meg a bnőjét vagy ha nincs akkor a nálla szóbajöhető korosztájt (22-30)és ha majd magadat is olyanak látod akkor vedd elő újra a témát. Fel a fejjel;P!

Szia.

2007. szept. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%

Az elöző válaszadónak csak anniyt hogy 13 év! nem 15! tanulj meg számolni!

Amugy a barátnőmnek az előző barátja 36 volt ő meg 19. tehát enynit erről a szerelemben nincs akadály!

az egyetlen gond az az hogy egy annyi éves srác már valószinüleg családot akar gyerekeket, nem lenne jó ha téged ennyi idősen belerántgatna, mert leeht késöbb megbánnád, így azt tanácsolom, hogy még egy pár évig járj másokkal gyüjts tapasztaklatokat élvezd az életedet és lehet hogy majd pár év mulva kialakul köztetek valami, ezt sosem tudhatod elöre!

2007. nov. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%

Az igaz szerelem nincs korhoz kötve. Ha valakinek a 14 év korkülönbség még belefér, a 15 már nem, hát...

Természetesen nem 30-40 év korkülönbségről beszélek, mert az már egy másik szituáció, és nem 12 éves korban, de 2 embert ne válasszon el ilyen probléma, ha igazán szeretik egymást. Amennyiben ők vállalják, hogy ezzel együtt élnek, az ő döntésük.

2008. febr. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sikerült meghódítani azóta?
2023. dec. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!