Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves fiúk! Miben nyilvánul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves fiúk! Miben nyilvánul meg a kedvességetek?

Figyelt kérdés
Efelől egy másik kérdés alatt is érdeklődtem már, de ott nem kaptam választ. Szóval, mit tesztek, amitől kedvesnek gondoljátok magatokat?
2012. okt. 21. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Udvarias vagyok,segítőkész,próbàlom felvidítani és megvigasztalni az embereket.
2012. okt. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ajtónál előre engedem a lányokat.Mozgólépcsőn buszon stb..
2012. okt. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Őszinte vagyok, nem játszom a lányokkal.. én is előreengedem a lányokat, bókolok neki ha tetszik, segítek neki bármiben, felvidítom, ha rossz kedve van, megölelem ilyesmik :)
2012. okt. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én fiúkkal, lányokkal, idősekkel egyaránt ugyanúgy bánok: mindenkivel igyekszem udvarias lenni, előzékeny lenni, mindenkivel mindig őszinte vagyok, és próbálok általában az emberek kedvébe járni.

Ilyen vagyok, egyszerűen a légynek sem tudnék ártani:)

2012. okt. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint én nem is ismerek nem kedves fiút / férfit :)

Ha szabad ilyet kérnem, akkor azt is fejtsétek ki, hogy mit csinálnak a "rosszfiúk", akikre itt sokak szerint a csajok a leginkább tapadnak.


(halál komolyan ki akarom az ilyesmit deríteni, mert valahogy teljesen máshogy látom a világot, mint itt a legtöbben)

2012. okt. 21. 14:43
 6/9 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok kedves, nem nyilvánul meg semmiben. Ennek ellenére akit felszínesen ismerek, vagy éppen megvetek, azzal szemben rendkívül kedves és udvarias vagyok, megdícsérem, hogy milyen okosat mondott pl. és ez eszembe sem jutott (amikor hülyeséget beszél), hogy milyen jól áll neki xy ruhadarab (ha nem áll jól), ilyenek.


Akit ismerek és kedvelek, az feltehetően nem vár nyalizást, és tartozom neki az őszinteséggel. Ismeri a véleményem, a sajátos jelzéseim, fölösleges. Ha mégis jól esik neki egy kis explicit bíztatás, megkérdezem, mit szeretne hallani, és elmondom szó szerint:D

2012. okt. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A rosszfiú meg a jófiú közti különbség nem az udvariasságban, kedvességben, stb. nyilvánul meg, hanem a rosszfiú nyíltan meri vállalni a szexualitását a lánnyal szemben, a jófiú meg éppen hogy el akarja rejteni a lány elöl, inkább barátkozva a lánnyal.


Az nem lesz vonzó, ha verekszel, meg garázdálkodsz, nem így leszel rosszfiú, így max. a sittes cigány gáréknak jössz majd be.


Fejezd ki a szexualitásod a lánnyal szemben már az elején, hogy vonzónak tartod, tetszik neked, később meg hogy szívesen szeretkeznél/szexelnél vele.

2012. okt. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7-es: szóval akkor a normálisak közé tartozol. Örülök, hogy járnak erre ilyenek is :)

Pont ez a lényeg: nem kell annak "nyalizni", aki nem kér belőled. Aki meg kíváncsi a véleményedre, az utána fogadja el a választ.

2012. okt. 21. 14:52
 9/9 A kérdező kommentje:

8-as: aki nyíltan megmondja, kifejezi, hogy mit akar, az számomra nem rosszfiú, hanem őszinte.

Én, mint nő, elvárom, hogy egy férfi mutassa ki, ha akar tőlem valamit. Cserébe én is megteszem ezt.

Nem sok kapcsolatom volt életemben (3, egész konkrétan, 27 vagyok), de bizony kezdeményeztem, kimutattam, hogy a másik nekem kell.

2012. okt. 21. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!