Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez jelenthet irántam valamit?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelenthet irántam valamit? Többi lent

Figyelt kérdés

Van egy fiù aki tetszik ő 15/F én 14/L oktòberi 23-i műsorban szerepel mások is a sulibòl és 1-2osztálytársam is az egyik òrán meg kellett néznünk a pròbájukat és hát miközben néztük oda oda pillantottam rá párszor és azt vettem észre hogy néz majdnem elmosolyodtam és hirtelen mikor egymás szemébe néztünk elnézett

más felé,egyik osztálytársamnak is tetszik és jòba vannal annyira ,hogy már olyan mintha járnának ,de a fiù nem akar vele összejönni mert mást tetszik neki ,de azt nem mondta el annak az osztálytársamnak ,hogy ki.De nem csak akkor nézett ràm ,hanem máskor is szünetekben meg ilyenek és akkor is ugyan ùgy mikor összeért a tekintetünk elfordult.Lehet nála esélyem?ja és a legtöbbször mikor rám néz mosolyog ,de nem gúnyosan ,hanem cukin :) Vagy ez jelenthet valamit?



2012. okt. 11. 18:37
 1/7 BlastNoise ***** válasza:
69%
Aki èrti a kèrdèst az jelentkezzen!
2012. okt. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyértelműen tetszel neki. Végül is jelenthet valamit irántad a kérdésre válaszolva ... Szóval viszonozd a jeleit, ha neked is bejön természetesen. Ha nem elég tökös, akkor akár te is kezdeményezhetsz nyíltan, bár akkor már elég bajos, ha ennyire bátortalan.
2012. okt. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha nem etted le magad, nem áll a hajad mint pumuklinak, akkor biztos, hgoy azért néz mert tetszel neki. egy pasi se néz olyan lányokat többször/hosszan akit nem talál vonzónak
2012. okt. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tuti bejössz neki.:) Gondolom azért néz el mindig mert bátortalan. Ha gondolod te is kezdeményezhetsz.:)
2012. okt. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
valószínűleg tetszel neki:)
2012. okt. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már voltam így..XD Akárhányszor elment mellettem vagy valahol a közelben ott úgy nézett mint akinek mindjárt kiugrik szeme. XD Persze ilyenkor mindig végignéztem magamon meg megkérdeztem a barátnőmet ,hogy van e rajtam valami olyan cucc ami nem kéne ,hogy ott legyen..XD Szerencsére nem volt. Egy nap megelégelve ,hogy állandóan néz de nem lép, ráírtam fb-on. Olyan lesz amilyen lesz alapon.Miért is ne?Emberek vagyunk miért is ne beszélgethetnék...Így elkezdtünk dumálgatni. Aztán már másnap jött is az osztálytermemhez személyesen is beszélgetni..:D A többit meg majd kitalálod ,hogy mi lett a vége.;D
2012. okt. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Próbáld meg de azért ne nagyon éld bele magad a dologba mert én is ebben a cipőben jártam pár hete aztán közölte velem hogy neki van barátnője..:// Totál bele zúgtam és most padlón vagyok teljesen miatta.. De azért próbáld meg hátha jobban jársz..
2012. okt. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!