Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok / nők! Zavarna titeket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok / nők! Zavarna titeket, ha a párotoknak csak egy régi, rozzadt autója lenne, ami mindenhol rohad?

Figyelt kérdés
2012. okt. 10. 15:40
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
76%
Azért látom, szerencsére vannak itt helyes, normális fiúk is. Akik ráadásul ISMERIK a nőket. :)
2012. okt. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
74%

8-as megírta a tutit

Ha nem érdekel a pasi autója==>ronda vagy

ha érdekel==>pénzéhes lotyó vagy.

Neked sincs úgy látom se barátnőd, se autód!!! :D:D

2012. okt. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Ezért az a legjobb, ha magasról teszünk a 8-ashoz hasonlók véleményére. Valami úgysem lesz jó nekik, hát az ő bajuk. :)
2012. okt. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Engem az érdekel, hogy ti mégis milyen körökben mozogtok, hogy azon filóztok, hogy a fiataloknak milyen a kocsija?


Nincsenek komolyabb anyagi gondjaink, átlagosan élünk, a környezetem is, sőt van egy csomó ismerősöm, aki kifejezetten jobb módú családból származik és SENKINEK nincs kocsija. Nem az, hogy menő vagy szakadt autója, konkrétan semmilyen. Maximum jogsijuk.


Szóval egyszerűen nem értem mi ez a pattogás, hogy minden csajnak a jó kocsi kell, hisz alig van olyan 16-25 éves ismerősöm (szám szerint talán 2?), aki önerőből vett egy kocsit.


Na mindegy, látom azért itt a többségnek nincsenek illúziói.

2012. okt. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Többségnek nincs kocsija? Az az első a fiatal srácoknak, megszerzik a jogsit és kikunyerálnak valami gubis autót anyucitól. Nincs ezzel gond, meg kell tanulni valamin vezetni. Nekem viszont inkább olyanok az ismerősök, hogy minimum 1, de inkább 2 autó. Főként munka/gyerekek miatt kell. Önerőből igaz kevesen vesznek kocsit. Még sok 30-35 éves is hitelre veszi, miről beszélsz. Házat se vesz senki /vagy elég ritkán/ teljes egészében. Most mi a problémád? Az autó jó dolog, a férfiak szeretnek vezetni /tökmindegy mit/.
2012. okt. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
A kifejezetten jómódú ismerőseid, akiknek még jogosítványuk is van, szerinted minek járnának gyalog? Nekem is amint meglett a pénz, a jogsi, rögtön vettem egy általam szépnek tartott autót. Nem azért van pénzem meg jogsim, hogy nézegessem őket a vitrinben.
2012. okt. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
78%
Az enyémnek kocsija sincs... és én imádom. Baromira nem érdekel, van-e kocsi és milyen.
2012. okt. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Bocs, én nem kötekedni akartam, de hát komolyan alig ismerek bárkit is, akinek lenne kocsija. Ezért furcsállom folyton ezeket a kérdéseket, mert még a "szar" kocsit sem kunyerálják ki szülőktől.


Több olyan ismerősöm van, aki huszonéves korára örökölt egy lakást, mint az, akinek kocsija van. És ez most nem vicc. Pedig szerintem alapvetően az sem valami gyakori, hogy huszonx évesen valaki lakást örököl. (nyilván aki lakást örökölt, az meg inkább arra költi a pénzét, hogy azt fenn tartsa, nem a kocsira)

2012. okt. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Engem inkább az zavarna, hogy egyáltalán van autója. Nem szeretem a kocsikat, szívesebben buszozok, vonatozok vagy sétálok egy nagyot :) ha meg mondjuk mégis kéne valamiért autó (költözködés stb.), akkor meg megkérünk valakit, hogy segítsen :)
2012. okt. 11. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

A legfiatalabb és leghelyesebb fiúknak általában nincs kocsija, pénze se nagyon. :)


És mivel nekem ez inkább szempont, ezért őket választom.

Akinek már jó kocsija van, főleg aki csajszerzésre akarja használni, az már általában(!) idősebb és előnytelenebb külsejű. :)

2012. okt. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!