Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pedofilnak számít, ha egy 34...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pedofilnak számít, ha egy 34 éves pasi,16 éves lánnyal akar szexelni, vagy az már nem?

Figyelt kérdés
2009. aug. 5. 17:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hát, nem csak a pasi részéről gáz...ha a 16 éves lány is akarja, nála is lehet valami apakomplexus-szerű..
2009. aug. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
40%

08-05 21:03-as vagyok, nem tudom miért kellett ennyire lepontozni a válaszomat, de ez nagyon felb@sz-.-"

Cs*sszétek meg, nem egetrengető baromságot írtam, hanem igazat, akkor mi a f@szért kell lehúzni?!

2009. aug. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
akkor már köszönj neki apának.................:) :O :)
2009. nov. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

Szerintem nem.De ez attól is függ, hogy a lány mennyire akarja.

Én is 16 éves vagyok és 2hete együtt vagyok egy 34 éves pasival.Imádom , szeretek vele lenni, nem helyes mások szerint, de míg én jól érzem magam vele addig semmi gond.

2010. márc. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
hát durva!!!! én levágnám a fas/zát egy ilyennek!!! ez aztán durva én mondom ember!!! nekem max 18 legyen és még véletlenül se legyen idősebb a pasi, mert kiherélem!!! komoly!!! ha 34 éves hapsim lenne, apám ugy szétbaszná a képét hogy 2 honapig nem merne tükörbe nézni!!! 15/L
2010. aug. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
jah utolsó voltam és apám 37 éves, szoval nem járnék majdnem az apámmal egyidős tetűvel!!!!!
2010. aug. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
ammeg kibaxxa ha lepontoztok igazam van, am meg szégyen h nem találsz saját koraeli nőt 30 éves körülit, már ilyenkor rég kéne hogy legyen feleséged és gyerekeid!!! durva vagy apám!!!
2010. aug. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
a csaj akibe belezúgtam, 18 éves, én 23, úgy volt hogy összejövünk, de dobott egy 37 éves miatt. Akár pedofilság akár nem, őt nem nagyon zavarta...Lehet hogy egy 37 éves többet tud neki adni (olyan téren is) mint egy 23, de azért reménykedtem hátha van esélyem. Úgy látszik a szerelemben tényleg nem számít a kor
2010. szept. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!