Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha nektek tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha nektek tetszik egy fiú, mertek lépni? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
2012. okt. 7. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:

én mernék de nm szeretek:)

Konzervatívabb típusú lány vagyok

2012. okt. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%

"én mernék de nm szeretek:)

Konzervatívabb típusú lány vagyok"


vagy csak szűz

2012. okt. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

merni merek.

pl. hogy odamegyek és elkezdek beszélgetni.

csak ezt annak szokták venni hogy akkor én most könnyűvérű vagyok és szexet akarok.

vagy általában van barátnő és tényleg létező, nem csak kamu.

úgyhogy lehet hogy nagyok az igényeim és túl jó pasikhoz megyek oda és ők azért nem jönnek oda először mert én enm vagyok bejövős nekik

2012. okt. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En többször hivtam bulikba, koncertekre, barati beszelgetesekre, persze mindig kizarolag olyan helyekre, ahol nem kettesben voltunk. Mert azert lassuk be, annak a lehetösegetöl, hogy randira ö, azaz a ferfi hivhasson, nem szerettem volna megfosztani. :)
2012. okt. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
van olyan lány, akinek gátolja ezt a büszkesége, hogy pl csókot kezdeményezzen. szerintem gáz dolog, de a fiú dolga az elsö. utána illik a lánynak is kezdeményezni (nincs hosszú ö-m)
2012. okt. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lájkolom a képeit facebookon. Most úgyis az a divat.
2012. okt. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!