Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ha választani kell:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha választani kell: hátmasszázs vagy szex?

Figyelt kérdés
2012. okt. 4. 14:04
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

Attól függ ki kérdezi :D

Amúgy, szex, de a jobbik fajtából. Ha csak ilyen amatőr mitugrász, akkor jobb, ha ledolgozza a vállaimról a csomót. De van egy még jobb: hátmasszázs, aztán szex, és csinálok egy szenyót! :P

2012. okt. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
most? hátmasszázs
2012. okt. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Mármint hogy én csináljam, vagy nekem csinálják? Nem mindegy... Meg a szex nem mindig = orgazmussal. Legalábbis egy nőnek. Ennek tudatában a masszázst választanám. De ha totál kielégít a partner, és nagy orgazmust okoz, nem csak egy kis pici bizsergést, akkor a szex...
2012. okt. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
mivel szex mindig van bármikor bárkivel egy alapos simogatásnak és hátmasszázsnak én már szex nélkül is sokkal jobban örülnék
2012. okt. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Először masszázs, aztán szex. ;) De kizárólag csak is a párommal! :D
2012. okt. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok

nem értem a lepontozást!

egész életemben egyetlen srác masszírozott meg. jóhogy jobban örülnék már annak. nekem az már szabályosan olyan lenne, mint egy ajándék. önzetlen és értem szól.

ezt ritkaság megkapni.

2012. okt. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az exem négy éven keresztül csak mindig dugott (volna)..., de ha arra kértem, hogy megmasszírozzon, mindig húzta a száját, egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor tette meg összesen. Szerintem pedig kérnem se kellett volna, az a normális, ha magától megteszi... De a "kedvességét" én is viszonoztam, én meg mást nem tettem meg neki...

Szóval masszázs!!!

2012. okt. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát most így hirtelen egy hátmasszázst bevállalnék... de csak azért erre esett a választásom, mert amikor a barátom masszírozza a hátam, abból előbb-utóbb szexmasszázs lesz (nagyon profi benne, úgy ki tud elégíteni, hogy gyakorlatilag nem is ér a kényesebb területekhez!), és utána még áttér a lábaim masszírozására, a vége meg úgyis szex lesz! :)

Imádom! :D

2012. okt. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ma 15:02, Az én exem pont fordítva volt bekötve, szexet nem nagyon akart, ellenben folyton masszíroztatta volna velem a hátát!


Amúgy inkább szex. A barátom túl erősen gyúrná a hátamat, a másik téren viszont csillagos ötös. :)

2012. okt. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja, meg csiklandós vagyok, ezért sem vagyok masszázspárti.
2012. okt. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!