Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mi volt ezzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mi volt ezzel a sráccal?

Figyelt kérdés
Kezdjük az elején. 18 éves lány vagyok, és nagyon nehezen nyílok meg az embereknek. Egy hónapja vagyok kollégiumban és van itt egy srác (a többi között). Pár napja úgy hatan kimentünk a margit szigetre. A többiek teljesen lementek a dunapartra, én viszont maradtam fent. Egy idő múlva odajött hozzám és noszogatott,hogy menjek én is, felajánlotta,hogy lejön velem a lépcsőn ha félek a meredektől. Nemet mondtam,aztán később megint odajött éss nagyon tudni akarta mi bajom van, de nem volt semmi problémám. Azt mondta, benne bízhatok, neki bármit elmondhatok, ő semmiért nem nevet ki.Aztán a többiek is feljöttek a partról és odamentünk hozzájuk, de a kezét nyújtotta felém, én viszont nem fogadtam el. Szerintetek ez valami jel volt?
2012. okt. 3. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Tetszel a srácnak!

19/L

2012. okt. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem szerelmes beléd de szerintem kicsit rámenős a srác. F/14
2012. okt. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez érdekes. A srác,egy jószívű,nyitottabb ember. Te meg elég zárkózott vagy,így nem tudtál vele mit kezdeni. Lehet,h tetszettél is neki,és azért volt ilyen figyelmes. De ebből levette,h részedről nem pálya,szval ha nincs eget rengető önbizalma,akkor aligha fog újra próbálkozni nálad.
2012. okt. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy koleszban 3 napon belül mindenki más ágyában alszik, ehhez képest ez milyen izgalmas sztori. Vártam a csattanót, de csak kéznyújtás volt.
2012. okt. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!