Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, írnátok olyan részlete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, írnátok olyan részletes sztorikat, amiben rendőrrel volt dolgotok, bármi, az adott témával kaocsolatosan?

Figyelt kérdés

#edtrgtrh
2012. okt. 3. 11:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mármint rendőrrel szex meg szerelem?
2012. okt. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mert???? A rendőr nem ember vagy mi a fa@om????

Mivel tud többet, vagy kevesebbet?????

Egy rendőr.....

2012. okt. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Tényleg kérdező, mi érdekel? A gumibot többcélú felhasználása?
2012. okt. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
...vagy a bilincs?
2012. okt. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mindjárt jön Zsanett és elmeséli.
2012. okt. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én is évek óta vágyom arra, hogy rendőrrel legyen dolgom, de valahogy soha nem igazoltatnak, nem találkozom velük szemtől szembe. Pedig nem panaszkodom, buknak rám a pasik, de én egy rendőrre vágyom régóta.

28/N

2012. okt. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Volt egy eset, ami miatt rendőri intézkedésre volt szükségünk és az intézkedés végén az egyik rendőr elkérte a számomat.

Aztán kaptam sms-t tőle, hogy vagyunk, mi újság, én meg válaszoltam, aztán ő is, így elkezdtünk sms-ezni, majd telefonon is beszéltünk egymással. És az lett a vége, hogy szexeltünk. Életem egyik legjobb élménye volt!!!:)

De mivel idősebb is volt, mint én, párkapcsolatban is élt, akkor még én is, bár az eset után nem sokkal kiléptem a kapcsolatból, így nem volt értelme, hogy bármi olyanba is beleéljen magam, amiből úgy sem lesz semmi.

Ennek ellenére néha összefutottunk és még egyszer szexeltünk.:) Ha találkoztunk, csak úgy forrt körülöttünk a levegő.

Nem vagyok rá büszke, mármint arra, hogy megcsaltam az akkori páromat, illetve, hogy másnak a pasijával bújtam ágyba, akkor még fiatal voltam és éltem az életemet, de hogy ha az mondanám, hogy 1 percét is bántam, akkor hazudnék!:)

2012. okt. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én mondtam hogy jön Zsanett és elmondja, igy is lett.
2012. okt. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem Zsanettnak hívnak és nem 5 rendőr volt, csak egy!:)

Nem vagyok mohó!:)

2012. okt. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Máskor ne ilyen helyzetben találkozzunk hanem vmi szórakozóhelyen..:)"

vmi ilyesmit mondott:D

L

2012. okt. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!