Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meleg?

Figyelt kérdés
Fősulin van egy elég helyes srác.Azt lehetett hallani róla hogy mekkora csajozós, de sosem láttam még csajjal,úgy értem volt még barátnője azóta mióta ide járok(vagy én nem láttam), buliban sem csajozik mindig a haveri körben táncikál de rá másznak a csajok de ő koptat ahogy megfigyeltem.Suliban is havercsajokkal szokott lógni vagy haverokkal.
2012. okt. 2. 18:19
 1/6 A kérdező kommentje:
*nem volt még barátnője azóta(...)
2012. okt. 2. 18:19
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bírom az ilyen embereket. Nem is ismered, de már rosszat gondolsz róla.
2012. okt. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintem az nem rossz dolog ha meleg valaki -.-' én meg az ilyen embereket bírom...ja nem, nem bírom.
2012. okt. 2. 18:25
 4/6 anonim válasza:
100%
Ilyen szöveggel max az oviba járhatsz te nem a főiskolára kérdező XD
2012. okt. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy meleg-e.


Ez maximum ugy derulhet ki, ha beszelgetsz vele es o oszinten elmondja, hogy mi a helyzet nala a szexualis oirentacio teren.


Esetleg meg ugy, hogy rajtakapod, amikor eppen egy fiuval letesit szexualis kapcsolatot. De meg ekkor sem lehetsz benne biztos 100%-ban, hogy homoszexualis, hiszen igy meg lehet biszexualis, vagy panszexualis is.

2012. okt. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazad van nem járok főiskolára , mert egyetemre járok.
2012. okt. 2. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!