Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha van egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha van egy fiú akit nagyon szeretek és ő is szeret engem, de 8 év van köztünk?

Figyelt kérdés
Engem nem zavar, és őt se, csak a rokonoktól, barátoktól tartok, hogy mit szólnak majd hozzá, ha megtudják. Én úgy érzem, hogy megtaláltam az igazit, nem is szeretném elveszíteni senki miatt.
2008. máj. 18. 18:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Szia. Egyetértek az elöttem szólóval. Ebben a korban már nem számít a korkülönbség. De az a lényeg, hogy titeket ne zavarjon (szerintem) Osztálytársamnak is ilyen kapcsolata van Ő 16, a barátja 25 körül van.
2008. máj. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Szerintem sem számít és is 16 voltam mikor megismertem apáromat és 7 év van köztünk és már 6 éve együtt vagyunk, együtt is élünk. A szüleim a kezdetektől elfogadták, mondjuk mindig meg is bíztak bennem, meg bemutattam nekik, voltak közös programok és megismerték, hogy tök normális meg minden. Szerintem te is tedd ezt.

Csak a nagyim volt kiakadva kicsit, elég régimódi, de aztán ő is megszerette és már családtagnak tekinti.

2008. máj. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megfogadom a tanácsot, aztán majd kiderül mi lesz, remélem csak jó:)
2008. máj. 19. 20:55
 14/21 anonim válasza:

Áldásom Rátok!

Kedvesem és köztem is ugyanez a helyzet. És tegnap voltunk boldog 15hónaposak!

2008. máj. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

A párom és köztem 15 év van. Én vagyok 23 éves, ő 38.

Ha visszaszámolsz egy kicsit, akkor láthatod, hogy amikor én voltam 17, akkor ő volt 32.

Szerelem lett, babát várunk, és boldogok vagyunk.

Csak legyél biztos magadban meg a kapcsolatban.

Üdv: 12 hetes kismama

2008. máj. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál.Sok boldogságot nektek
2008. máj. 20. 16:32
 17/21 anonim ***** válasza:
Sokka cikibb lenne, ha te 11 lennél ő 18. Ebbe a korba szerintem már nem igazán számít. Sőt... szerintem ideális is, szal sok boldogságot nektek :) A szüleid meg, ha megértőek biztos örülni fognak neki. AMúgy szüleid között hány év a korkülönbség?Szerintem ott sem 1-2 év. Naah, de ne foglalkozz velük. Ha neked ez megfelel és tökéletesen érzed magad vele, akkor miért ne?:) Hajrá ;-)
2008. máj. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Az én férjem 9 évvel idősebb. Nálunk nekem volt eleinte a legfurább,de győztek az érzelmek :)
2008. máj. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Szeretitek 1mást, tehát no problem:)

Legyetek nyugodtan 1pár.

2008. jún. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Én is átéltem azt, amit te. Én 18 vagyok, a párom 26. Másfél éve vagyunk együtt. Bő fél évbe telt míg elfogadták. Sztem ha még nem találkoztak vele a szüleid, mutasd be nekik és próbáljátok meggyőzni őket arról, h a párodnak tiszták a szándékai. És tény, hogy egy idő után többet fog majd akarni, de te is. És ebben a korban már tényleg nem nagyon számít, persze ezt a szülőknek nem lehet megmagyarázni, mert a szemükbem te még mindig a pici lányuk vagy és az is maradsz. De egy idő után be fogják látni, h szeretitek egymást és nem tudnak titeket szétrobbantani =P És az én barátaim nem szóltak semmi rosszat. Aki meg mégis megteszi, nem kell figyelembe venni. Sok sikert és nagy nagy kitartást hozzá!
2008. jún. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!