Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Tiszeretitek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Tiszeretitek, ha egy lánynak csípős nyelve van? És ha igen, miért?

Figyelt kérdés
2012. okt. 1. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:

csípős?szopásnál?ott nem

De azért nem árt ha kimondja mit gondol :)

2012. okt. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem szeretem.

Kicsípi a makkom.

2012. okt. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
az nem baj, ha egy lánynak van véleménye és nem csak bólogatni tud, hanem megfogalmazni is gondolatait. a stílus az, ami nem mindegy. semmit nem kell túlzásba vinni, sem a csipkelődést, sem a nyávogást.
2012. okt. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyik lánnyal amikor voltam, előtte direkt elrágcsált pár mentolos rágót, és utána esett neki. Hát mit ne mondjak, elég érdekes érzés volt, ajánlom mindenkinek. Csípőssel inkább nem próbálkoznék. Ha trágár, azzal nincs gond, én is az vagyok:)
2012. okt. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem. Se ha kommunikációs értelemben mondod, sem ugy hogy az ize csipős.
2012. okt. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha a csípős azt takarja hogy mindenkinek beszólogat ettől k*urva menőnek érzi magát akkor nem. A fiúk szeretik ha egy lánynak van véleménye de tudja már magába tartani ha szükséges.
2012. okt. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!