Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lehet az hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet az hogy nem nedvesedek be eléggé vagy szinte semennyire sem mikor épp szeretkezésre kerülne a sor?

Figyelt kérdés
Lehet attól is hogy fogamzásgátlót szedek? De eddig nem volt gondom a gyógyszerrel és nem értem hogy mitől lehet ez az egész pedig szeretném vele.
2012. szept. 24. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon hosszu és izgi előjáték:)) Nálam bejön. A csaj szóó szerint elfolyik:))
2012. szept. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és ha attól sem sikerül? mert próbáltuk már.
2012. szept. 24. 20:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy ráparázol?
2012. szept. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor orvoshoz menj el. Ez természetes h mikor fel vagy izgulva akkor nedvesedsz. Ha nem igy van akkor vmi baj lehet.
2012. szept. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
a parázás az lehetséges de nem tudom
2012. szept. 24. 20:57
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, lehet, hogy a fogamzásgátló csökkenti a libidót. Persze, ez kortól is függ.

Az, hogy nem kívánod a pasidat, gondolom, szóba sem jöhet :-)

Saját tapasztalat, hogy évekig semmi gond nem volt a gyógyszer mellett, majd egyszer csak észrevetetm, hogy csökkent a vágyam. Más problémák is előjöttek, Pl. napérzékenység, bőr foltosodás, stb. Abbahagytam a gyógyszer szedését, és rövid időn belül visszaállt minden a régi kerékvágásba.


Szóval, igen, előfordulhat, hogy a fogamzásgátló okozza.

2012. szept. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem is volt nekem sem gondom vele pedig már majdnem 1 éve szedem és eddig ilyen gondom nem volt vele. és ha abba szeretném hagyni akkor előtte elmenjek orvoshoz vagy nem muszáj? köszönöm a válaszokat.
2012. szept. 24. 21:29
 8/8 A kérdező kommentje:
az tényleg nem jöhet szóba h ne kivánnám mert kivánom nagyon is :)
2012. szept. 24. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!