Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elemeztem egy közös képemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elemeztem egy közös képemet egy pasival, akivel nemrég találkoztam (testbeszéd szempontjából). Vélemény?

Figyelt kérdés

Amikor a képet csináltuk, én ösztönösen átkaroltam a derekát és teljesen egymáshoz simultunk. Az ő keze is az én derekamon nyugodott. És ahogy így utólag nézem, a teste is teljesen felém fordul és dől (sajnos csak derék fölött kezdődik a kép). Az este folyamán párszor összevillant a tekintetünk, mindig épp egy picit tovább nézett, mint általánosságban szokás.

> Ebből én azt vontam le, hogy szimpatikus voltam Neki. (csak ennyi, ugyanis sajnos van barátnője.) Tévednék, avagy ezekből jelekből még nem kéne ezt levonnom? :S


/Bocsi ha kicsit sok és összevissza a szöveg, de már este van xD /


2009. júl. 31. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből az jön le, hogy a testbeszéde alapján szimpatikus vagy neki, tehát nem volt számára tasztíó, hogy közel álljon hozzád a képen. De ennyiből semmi többet nem lehet levonni, lehet, hogy az anyukája barátnőjével vagy a nagypapájával is hasonló testbeszédet vett volna fel. Na jó kicsit sarkítva, de érted:)
2009. júl. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A kép alapján szerintem nyitott feléd...h néz,hát nem tudom,ez már gyanúsabb...de én sem tudok más következtetést levonni,mint az előttem szóló
2009. aug. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
igen a teszbeszéd elég árulkódó lehet , ahogy az előttem levők is írták nyitott feléd de ez még nem azt jelenti hogy többet is akar . A szemkontaktushoz csak annyit , hogy érdemes ilyenkor a szemét nézni a változatlan fényviszonok esetén a tág pupilla pozitív jezésértékű . ( ilyenkor izgalmi állapotban van az ember , vmi olyat lát ami tetszik neki , ingerlően hat )
2009. aug. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, gondoltam hogy ennyi még kevés.. de köszönöm szépen minden válaszolónak!! :)
2009. aug. 12. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!