Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek?

Figyelt kérdés

sziasztok! 16 éves lány vagyok és nem nagyon tudom hogy hol ismerkedhetnék. Nem divatból szeretnék barátot, tényleg jó lenne ha lenne, de nem bulizok. Nem vagyok ez a bulis, pcsás fajta. Állt kocsival jövök megyek suliba mert a suli közelében dolgoznak a szüleim. Néha megyek barátnőimmel moziba, vagy ilyesmik de hát csoportban vagyunk és semmi 'helyzet'. Ha egyedül vagyok akk néha beszólnak, és igazából el sem tudom képzelni hogy milyen helyzetben fogok én valaha is a 'Nagy Ő-be' belebotlani. Persze ezzel a kérdéssel nem azt várom el hogy valaki is privit írjon. Igazából a netes ismeretségekkel is megjártam, valahogy nem az én világom úgy tűnik.. tavaly is egy sráccal beszéltünk talit erre hirtelen le se szart, és kb mindig ez megy, hogy alig találom valakivel a közös szimpátiát. Én olyan barátot szeretnék akivel ellehet hülyülni, de nagyon szeret és bármi történik is elfogad amilyen vagyok, nem szégyell a haverjai előtt, lehessen vele pl moziba járni ilyesmi és ne legyen bunkó hogy cica stb, és legyen értelmes. sajnos ilyen srácot sehol se találok. Eddig kb voltam a helyesek és bunkóak és azok akik külsőre nem tetszettek és folyton csak mártírkodtak hogy őket senki se szereti, csöpi csöpi..

+ még tanulnom is kell mert suli. De nagyon szeretnék barátot csak nemtom hogy hol lehetne.. suliban pedig nem igazán olyanok a srácok, olyan nagyképűek meg suliból nem is szeretnék..

16L


2012. szept. 17. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
túl sok, és nagyok az elvárások...
2012. szept. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mi túl sok? szerintem ezek nem nagy elvárások.. najó azt mondom hogy ne csak a gép előtt ülős fajta legyen -.- meg ne legyen bunkó.. szerintem nem nagy kérés.. elvárom ha én kedves szerető tisztelő vagyok valakival az is viszonozza.. de úgy tűnik hogy a fiúk számára ez túl kényelmes..
2012. szept. 17. 21:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem nagyok az elvársaid, majd csak beleakad valaki a hálódba. Különben is fiatal vagy még, nem késtél le semmiről. Tanulj, mert az a legfontosabb ilyenkor.
2012. szept. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Rainbowinthedark ***** válasza:
ez a hozzászólás teljesen korrekt volt kérdező.Amiket leírtál az alapján nehéz lesz.De pl. Mozi előtt? amúgy jönni fog hogy küld privit ide oda
2012. szept. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kár hogy nem ismerkedsz neten:/ Bennem megvan a leírt tulajdonságok többsége,és már régóta nincs barátnőm.Na mindegy.Amit javasolok az egy tànciskola,ott aztán lehet ismerkedni.(tapasztalat)

16/F

2012. szept. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!