Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hátrány az ha nincs facebook...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátrány az ha nincs facebook oldalam?

Figyelt kérdés
Ugy értem ha barátnőt szeretnék,számit ez vagy sem?Valamikor ugy veszem észre hogy néhány ember facebookon jön össze...Én ugy vagyok vele hogy ha élőben nem jövök be egy lánynak,akkor fb-n sem fogok,irhatok bármit.
2012. szept. 17. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
A fb az egy szar. És aki azt hiszi, hogy bármi ott dől el azt nagyon sajnálom.
2012. szept. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 TOMAtm ***** válasza:
83%
10 éve nekem sem volt,mégis volt egy csomó csajom.sztem nincs összefüggés.
2012. szept. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van facebookom, de nem onnan van pasim, és nem a facebookon éljük az életünket. Az egyetemi anyagok tömegét oda töltik fel, így használom, mert hasznos, amúgy az kvára nem érdekel, hogy kiss béla kiposztolja, hogy épp most ment sz.rni, vagy mit akar enni vacsira...
2012. szept. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A mai felszínes világban??? Igen, valószínűleg az. A FB amolyan marketing oldal az emberek többségének ahol ők maguk az áruk. A vetarán is azt mondják, hogy egy jó kép a termékről sokkal nagyobb ösztönző mint két oldal leírás. Csinálj egyet és rakd fel a legjobb képeidet és nyugodtan hazudj össze-vissza magadról mindenféle pozitív dolgot, a fennlévők 90%-a ezt teszi.
2012. szept. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam kifejezetten előny lenne, de mivel fiú vagy, így ez bukta! F
2012. szept. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!