Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Egy szabályos, szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Egy szabályos, szép fogsor sokat dob az összképen?

Figyelt kérdés
Nemsokára végre leveszik a fogszabályzót:)

2012. szept. 17. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de ha eddig sem voltál a nők bálványa akkor ezek után sem leszel az. Persze semmiképpen sem hátrány.
2012. szept. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igazából én pasi vagyok de nem érdekel egy lágy fogsora ha szeretem :) (jó persze, az kicsit durva ha kiáll a fele a fele meg befele és összevissza van rendeződve...mert ismerek ilyen lányt is....de ha csak 1-2 foga nem szabályos..ráadásul szimmetrikusan nem szabályos azt észre sem veszem )
2012. szept. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 hájaaa ***** válasza:

Az a lényeg hogy ne legyen szájszag, annál rosszabb nincs a világon!

Egyébként még általánosban volt egy fogszabályzós csaj, akit mindenki lenézett, senkinek nem kellett, és mikor levették a fogszabályzóját olyan mintha bombázóvá változott volna. Nem tudom miért de tényleg!

2012. szept. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nee, talán csak nem így nézett ki?

[link]

[link] - fogszabályzó?:)

2012. szept. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hátránynak nem hátrány.. Bár nekem az számít, hogy ápolt legyen, ne legyen büdös és sárga/fekete xD Arról nem tehet senki, hogy áll. Átérzem, nekem is elég csúnyán előreállnak a fogaim, de 4 fogat kéne kihúzni, hogy lehessen fogszabályzóm, szóval inkább passzolok :DD Ezt kivéve természetesen karbantartom :D Van is barátom, szóval eddig nem sok dologban akadályoztak a fogaim :DD

18/L

2012. szept. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

IGEN! Nekem valahogy fog fétisem van... :D Na jó, azért nem, de nagyon szeretem a szép fogsorokat. 13-14 éves koromban kezdődött ez, észrevettem, hogy elkezdtem bámulni a srácok fogait... Barátnőim szerint nem vagyok komplett, de azért ők is szeretik a szép fogsorokat. :)

Szóval igen, szerintem sokat dob! De persze az sem baj, ha valakinek nem annyira szép, nekem nem kritérium. De azért plusz pont. :)

2012. szept. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon sokat.
2012. szept. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!