Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vonhatnám fel egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vonhatnám fel egy srác figyelmét?

Figyelt kérdés

Szóval most lettem egyetemen kolis, és hát itt nagyon tetszik egy fiú,viszont nem tudom ezt hogyan mutassam ki neki, hogy értse, hogy tetszik nekem. Viszont túl nyomulós sem szeretnék lenni, egyrészt...másrészt meg nem vagyok az a hú de csábítás bajnok...szóval nem fogok miniszoknyákba meg dekoltázsos felsőket felvenni...

Hanem úgy normálisan hogyan lehetne?

Pl ma is beszélgettem vele, tök rendes, meg szerintem volt mikor ültünk ilyen gyűlésen nézett is 1-szer, 2-szer, bár ezt lehet csak beképzelem:)

Hogyan próbáljam meg felkelteni a figyelmét?

Amúgy nem olyan húde bulizós, inkább ilyen baráti körben iszogatnak magukban mintsem diszkókba járnak.


Szóval szerintetek hogyan kellene?


18/L


2012. szept. 12. 01:14
 1/7 Macs1209 ***** válasza:

"vonhatnám fel" Felvonni a függönyt szokták a színházban.

Használj helyes szókapcsolatokat. Magadra vonni akarod,

nem ?


Legegyszerűbb, hogy odamész, és megkérdezed, hogy "van-e

kedved meginni velem valamit?"

2012. szept. 12. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Bocsánat, miután kiírtam a kérdést én is észrevettem:)

Na meg már késő is van, csak egyfolytában ezen kattog az agyam...

Nem tudom félnék így megmondani neki...meg nem ciki, vagy ilyesmi?

Meg mi van ha nemet mond? Vagy ha igent akkor mit csinálok? Miket mondok neki vagy ilyenek?:$

2012. szept. 12. 01:21
 3/7 Mókusgyilkos ***** válasza:

oh aranyos :D Szandi2-nek foglak hívni ugye jó lesz ?:D

na szóval Szandi2: a jó csaj teknősnyakú pulóverbe is jó csaj de ettől még hűvös / túlságosan is defenzív / távolságtartó emberke benyomását teszi. nyilván nem kell annyira ki öltözni ami már nem te vagy de azért próbálj meg "tetszeni neki" keresd a társaságát és hívd el valahova nincs ebben semmi gáz + félsz megmondani neki de ha már kibökted akk jó érzés lesz :)

2012. szept. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Mókusgyilkos ***** válasza:
jah és ne kattogjon az agyad a lehetséges kimeneteleken főleg ne éjszaka biológiailag képtelen vagy már ilyenkor teljesen tisztán gondolkodni csak a baj van belőle ha ilyenkor vonsz le következtetéseket bármiből is.
2012. szept. 12. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbálj egy közös ismerősön keresztül "üzenni" neki. De nekem bevált módszer volt, hogy mindig "véletlenül" pont ott voltam ahol ő, és szemeztem vele.
2012. szept. 12. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem kellett volna, bár mint utólag kiderült nem csak e miatt nem tudtam aludni:S(remek kis éjszakai fogfájási rohamok:D)


Igen ezt én is próbálok, mármint mindig ugyan akkor ugyan ott lenni vele, meg szemezgetni is:$:)


Most kialakítottam egy tervet...remélem az bejön:)

2012. szept. 12. 06:56
 7/7 anonim ***** válasza:

Elmondani szerintem elég rizikós, meg kényelmetlen mindkét félnek. Én a helyedben inkább csak több időt töltenék vele, elhívnám kettesben iszogatni (nem részegedni, csak kicsit borozni mondjuk), beszélgetnék vele, és figyelném a reakcióját. Sok mosoly, őszinte beszélgetések kettesben, finom érintések, amiket a tested úgyis önkéntelenül fog produkálni, ha elengeded magad, és hidd el, alakul majd magától a dolog =) Ha meg kellően közel kerültök, hozzá lehet bújni, hogy átöleljen, és idővel az első csók is megtörténjen. Közben végig láthatod, ha a reakciója nemleges a közeledésedre.

Ha nagyon félénk a srác, akkor mondjuk bajos a dolog, mert nem fog magától megölelni, legalábbis párom az ismerkedési fázisban eléggé össze tudott zavarni a balf*szságával... De ha nem feszeng nagyon, hogy távolabb kerüljön tőled, vagy nem tol el magától, akkor nincs gond =)

2012. szept. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!