Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van budapesten non-stop sex shop?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van budapesten non-stop sex shop?

Figyelt kérdés
2012. szept. 7. 00:19
 1/5 anonim ***** válasza:
16%

mi a p*csám iylen sürgős, ráadású 7 köznap?


hogyne lenne, ott a net, keress utánna.

2012. szept. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
7%
Ilyen égetően szükséged van most hajnalban egy guminőre?!
2012. szept. 7. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a kérdező párja vagyok.


Köszönjük a bunkó stílust. Azért kellett volna éjfélkor szex shop, mert 4 éve együtt vagyunk, és nem tudok elmenni, és arra gondoltunk, hátha vibrátorral sikerülne. És mivel akkor jutott eszünkbe, gondoltunk elmegyünk és veszünk. Úgyhogy kössz, internet van, nem találtunk egyet se nyitva, ezért tette fel ide a párom a kérdést! És guminőre sincs szüksége, mert itt vagyok én neki, csak nekem van ez a problémám, és minden követ próbálunk megmozgatni, hogy nekem jó legyen! Úgyhogy az ilyen parasztok, mint ti ketten (igen első, te is bunkó voltál), menjetek aztán játszatok ti a guminőtökkel. :)

2012. szept. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most már leírtam, úgyhogy mindegy, de egyébként meg senkinek semmi köze nincs hozzá, miért kellett volna a bolt, ha nem tudtok a kérdésre érdemleges választ adni (márpedig egyikőtök se adott), akkor inkább ne is válaszoltatok volna.
2012. szept. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia.ne törődj a sok bunkóval.Féltékenyek.Ha még aktuális találtam non-stop boltot. menj fel a linkre.ott van minden info. Remélem segítettem. [link]
2012. dec. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!